Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Valamint ezekért az Itp ásókákért mit kérsz? Méretük?
Hello a dobok milyen árban vannak?
Szia! 60000ft zsir uj
Szia Jozsi! Mi a nagy kiléponek az ára? Udv!
LTZ 400 alkatrészek eladók.06 30 231 79 20
Ltz 400 Alkatrészek!
Grizzly Vee Rubber gumit keresek 9es felnire hátra. akár 4szettben is.
gyakori a 3 fokozat mindkét fogaskerekének kopása. Ez utolsó stádiumban 3 fokozatban erősen kerreg. Enyhe kopást ne veszel észre. Esetleg a kiszedett olajszűrő redői közötti kevés fémpor már erre utalhat.
Hangja legyen egészséges, csörgés kopogásmentes. Valószínű valamelyik csapágya lóg de ezek 10-20 ezres tételek.
Hátsó lengőkar ne legyen hajszál repedt (a hegesztések környékén).
Lánc, lánckerék, gumik, felnik sem olcsók.
Ha a légszűrőház belseje tiszta, ápolt az már jelent valamit.
Még annyi kérdésem volna, hogy egy LTZ vásárlásakor mi/mik azok amit feltétlenül meg kell nézni? Gyenge pontok, típushibára gondolok ami ha szar akkor el se hozzam. Köszönöm előre is :)
600ccm épített?
Igen , van mindbe.
Hogy tudlak elérni? Vagy emailben le tudod irni a módját?
Akkor ha jól értem az összes LTZ-ben van hátramenet?
Szia. Tudok segíteni.
az ltz ben van hátramenet, az ltr ben nincs. A hátramenet az egyes alatt van, egy kis tekerőt kell elfordítani és akkor engedi berakni hátramenetbe. Ilyenkor a gyújtás leszabályozza rendesen a motort hogy el ne ragadjon.
Sziasztok!

Mai napig egy DRZ 400 motorom van. Egy munkahelyi baleset miatt sajnos az egyik lábamat nehezen tudom behajlítani és emiatt felrakni a lábtartóra. Ezért gondolkodtam arra, hogy átpártolok LTZ-re. Sajnos nem sok mindent tudok erről a gépekről ezért fordulnék hozzátok. Mindenképp rendszámosat szeretnék. Mennyire kötekednek a rendőrök közúti használatért? És a legfontosabb kérdésem! Hogyan van ez a hátramenet az LTZ-ben? Láttam olyan videót amibe tolattak vele, de néztem róla tesztvideót és ott meg a hátramenet hiányát emelték ki negatívumként. Előre is köszi!
Vagy esetleg a lent említett quad rendszámozásában tud valaki segíteni?! Minden megoldás érdekel!
2007-es
hányas évjáratú?
Veszprém megye Tapolca
Helyileg hol van?
650.000 ft
Csere ár: 700.000 ft
Ára?
Eladó, vagy rendszámos quadra cserélhető LTZ-400 szép állapotban! Erős, füstmentes motorral!