Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Quad kilépő sarokvédővel és egy pár első teleszkóp 10000ft egybe
Tel. 0630 8635065
Jó estèt mindenkinek!!
Keresek Quad szállító utánfutót,amire kettő quad fér egy nagy és egy kicsi.
Ha tud valaki eladó futót szóljon!!
Köszönöm!!
Szia! Irj e-mailt (sarditamas08@gmail.com) vagy jelolj be facebookon (Sárdi Tamás) es szivesen elmondom a rendszamozas menetet!
Üdv. küldenél képet a felnikről, árral együtt? Előre is köszönöm. ltr450quad@freemail.hu
elado.erdeklodni p.krisztian86@gmail.com cimen.koszonom.
Sziasztok! Quad papíroztatásban, van valakinek ismeretsége? Vagy egyszerűbb venni papírokat,rendszámot hozzá??
Helló! Vettem már Köszi! Látom zalai bagy mere laksz,túrázni is szokunk menni.jöhetnél
szia nekem van elado. peremzaras verseny felni. ha aktualis kuldok kepeket.
Telefonszámod?
Csörlő màr elkelt! De a màsikat tudom küldeni érd 20.391.55.61
Trx 400 ex első telók eladó!
5000ft /db
Szia! Érdekelne a csörlő ára tartóstul, valamint, hogy van-e a hátsó rögzítőfékhez a fékmunkahengeren lévő csavar és az a "fül" amibe beleakad a bówden?
Szia! Van 10000ft Érd 20-391-5561
Szia ZSÉ! Hátsó komplett féknyerged van bontva? Ha igen, mi az ára?
Első űltetőt vennék,valakinek van eladó?
Valaki nem tudja véletlenül, hogy a 2007-es LTZ kék színű váza pontosan milyen kék?
LTZ 400.
Szia.Van 5000-töl.06 30 231 79 20
Szia.Hibátlan műszerfal kell?Van kicsit hibás is ha még aktuális.06 30 231 79 20
Szia.Van komplett papír.06 30 231 79 20
3 napja küldtem privát üzenetet! Válaszolnál rá kérlek?
Sziasztok kilépőre keresek új szalagot. Eléggé szakadt pár helyen ha valakinek volna ne tartsa magában. Nem találok egyik boltba se, se webaruhazba. Köszi előre is.
Ha csak annyival drágább akkor mindenféleképpen megéri. 4-5 éve vettem akkor több volt mint 6 ezer. A sima meg egy ezresbe került.
LTZ 400-hoz keresek rendszámot, papírokat kompletten (FEHÉR) !! 30/9450779