Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sziasztok! van egy ltz 400 és kellene rá egy hátsó lengökar meg egy generátor dekni, az öninditonál lévö fedél, szelep dekni rögzitö csavarhoz az a müanyag alátét, előre is köszönöm a segítséget!!
Suzuki Ltz cserélném Honda cr 250 1998 szeretett motorom!Megegyezés szerinti ráfizetés!Motor esztétikailak és motorilikusan is nagyon rendbe van!Új lánc lánckerekek,kormánycsapágy,kerékcsapágy,most lett hüvelyezve alapméretes dugó,új hajtókar,stb.stb. Ezen az email cimen vagyok elérhető:kelemenzola@citromail.hu
hali.nekem volna egy par hatso ltzre
halli használt terep guik vannak neked eladók kelene egy garnitura menyibe kerülne 70 százalékosak
Szia! Hivj fel segitek! 20-391-5561
Üdv!
Lenne egy olyan kértésem,hogy van egy ltz 400 ami kb 5-6 hónapja nem volt indítva és most akartam motorozni,de nem indul. Üzemanyag van aksi bika és csak teker és nem indul. Egyszer majdnem indult azóta semmi! Mi lehet a gond? Van e valami indítási trükk??
Eladó Suzuki DRZ 400 S/Sm motorom, vagy cserélném csak is kizárólag RENDSZÁMOS Ltz 400-ra!

http://www.hasznaltauto.hu/motor/suzuki/suzuki_dr-z_400_s_sm-9678741
Csáó hol volna helyileg? El tudod intézni a műszakit?? Mert engem minden kép rencámos érdekelne. Köszi várom válaszod.
elado .quadra es motorkerekparra
erdeklodni p.krisztian86@gmail.com
Suzuki Ltz cserélném Honda cr 250 1998 szeretett motorom!Megegyezés szerinti ráfizetés!Motor esztétikailak és motorilikusan is nagyon rendbe van!Új lánc lánckerekek,kormánycsapágy,kerékcsapágy,most lett hüvelyezve alapméretes dugó,új hajtókar,stb.stb. Ezen az email cimen vagyok elérhető:kelemenzola@citromail.hu
Hi
Telefonon már beszéltünk ,érdekelne az ltr ,de légyszíves küldjél róla nekem pár képet köszi.
olahtibor78@citromail.hu
Ltz 400 Eladó! 2006Évj 770000ft Érd 20-391-5561
Ltz 400 Eladó! 2005 Éj 800000ft Lejárt mamgyar okmányokal!
Ltr 450 Eladó! 2008 Évj 870000 Érd 20-391-5561
ZSÉ.Küldesz képet és én is küldök!?kelemenzola@citromail.hu
Szia. Van amit keresel nekem is ha még aktuális. 06302317920
Üdv!Lenne egy 1998 Honda cr 250-em!Cserélném Suzuki Ltz 400-ra + megegyezés szerinti ráfizetés!Ötleteket lehetőségeket örömmel fogadom!Köszönöm.
Szia! Van egy papiros ltz m! Hivj 20-391-5561
Hivj mijen méret kell! 20-391-5561
Hamarosan kűldőm a képeket!
Üdv urak!

Szelep hézagoló korongok vannak valakinek? Holnapi nap kiderül hogy milyen méretű kellene ! Nem biztos hogy van kedvem olyan kis szart sik köszörűre feltenni :D

Köszönöm!
sziasztok!!!
Tud nekem valaki segíteni, rendszámos quadot vennék. Ha valakinek van kérem írjon vagy hívjon kp-vel fizetném. 06303569139.
ÜDV! Ez mi pénz ?
Hali,az ltr-ről képe esetleg?
Sziasztok! Olyan kérdéssel fodulok hozzátok, hogy ltz 400-hoz szeretnék ledes hátsó lámpát venni! Honnan lehet szerezni rá?