Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ltz 400-hoz szivatokart keresek. Akinek van arat is írjon. Koszi
Trx 400 hoz van e valakinek önindító vagy a szabadon futó?
Köszi
Eladó 8" ITP peremzáras hibátlan verseny felni pl. LTR-re (60.000- ajándék Dunlop gumival) vagy hibátlan 9"-es Alu felnire cserélhető megeggyezés szerint.
Járt egy darabig . Szét lesz szedve a karbi. (Gyári)
Járt vagy csak elkapta?? Ha elkapta akkor valahol elmegy a kompresszió. Esetleg szelep hézagot lehetne állítani. Ha a karbit úgy raktad össze ahogy volt, akkor mennie kell. Gyári karbi vagy keihin?
Raktunk a hengerbe benzint . Pár masodpercet járt. Utána le is állt ,valószínű kevés benzint kap ezek szerint.
Heló. Szikra van, raktam bele egy másik gyertyát azzal is. Benzines kap naftát is akkor.
Egyenletesn járt amint egy -gáz fröccsöt adtam le is állt.
Szia
Sok minden lehet. Első körben nézd meg, hogy a gyertya ad szikrát. Ha ad, akkor benzines e a gyertya. Ha nem, karbiból nem megy benya a gyertyához. Ha benzines, szívhat valahol falsot vagy állítani kell az alapjárati levegő csavaron, esetleg a fordulat csavaron is. Nem tudom milyen volt a járása. Egyenletes vagy egyenletlen.
Helló. Kis segítség kellene. Nem rég vettem egy ltz400 at. Karbi tisztítás tüszelep javítás és benzin csap javítás volt. Benzin csap jelenleg ON és tartalék üzem ami működőik.
Elindult 3 perc járás után -gáz adásra le állt,teker nem indul.
Valami ötlet? Gyertya?
Hali Műszakit vennék a suzuki ltz-re aki bont vagy van eladó papírja az irjon legyen szíves!
vagy aki coc papír beszerzésről tud valamit az irjon legyen szíves! köszönöm !
Üdv meg van még az Ltz400 as? Mennyi az ára? Köszi
Sziasztok!

Finster kipufogóhoz keresek összekötő csövet, amivel fel lehetne tenni az LTZ-re. Van valakinek eladó??
Suzuki ltz 50, 90, 250, 400 és más gyártmányú quadok, atv-ék, krossz, enduro motor futómű felújító új alkatrészek és sok egyébb más alkatrész eladók kedvező áron
A képeken látható pár alkatrész

Alkatrészek:

- alsó-felső lengőkar gömbfej, kormánygömbfej (teljes szett is) kormány göm.: 12.500.- / 2db (oldal), kormány szett 4db gömbfej+2db menetes szár erősített 12-es menettel: 27.500.-, felső gömdfej: 7.500.-, alsó gömbfej 7.500.- ( az alsó lengőkar átalakításával jár)
- első-hátsó főfékhenger, kerékfékhenger, féknyereg felújítók alkatrészek ( 3.000-7.000 között)
- első-hátsó kerékcsapágy szett ( hátra dupla soros, erősített csapágy szett is van nem csak szimpla)
- első alsó-felső, hátsó lengőkar felújító szett, első-alsó felújító szett ( 1 lengőkarra való) : 12.800.-, első-felső felújító szett: 7.000.-, hátsó lengőkar felújító: 17.000.-
- első-hátsó lengéscsillapító felújító szett, első: 5.000.-, hátsó: 4.750.-
- himba felújító szett: 22.500.-
- láncvezető görgő: 4.650.-
- szűrők, levegőszűrő: 5.000.- (athena)
- fék, kuplung és más kopó alkatrészek, kuplungbowden: 6.000.-, első-hátsó fékbetét 6000-8000 között
- más egyéb alkatrészek

Több alkatrész és 20.000.- forint felett kedvezményt adok.

További alkatrészek tudunk biztosítani más típusú cross és enduro gyártmányokhoz ( Aprilia, Gas-Gas, Honda, Husaberg, Husqvarna, Kawasaki, Ktm, Suzuki, Tm, Yamaha) és Quad, Atv, Utv gyártmányokhoz ( Arctic cat, Can-am, Honda, Kawasaki, Polaris, Suzuki, Yamaha)

Mivel nagyon sok típus és alkatrész található egy gyártón belül a beazonosításhoz kell a gyártmány, pontos típus és az évjárat az alkatrész pontos beazonosításához

Ha kérdése lenne érdeklődjön nyugodtan az elérhetőségen

tel.: +36-30-579-1558
Szia Használt tárcsa 3000ft új 9000 ft betét új 5000 és 6500 ft
Honda trx 400 eladó
2005ös. 600eft
Jó állapotban. Első sárvédője javitott.
Tel 30 355 hét kettő hét négy
Hálás lennék, köszi!!!
Szia
Én is arra gondoltam. Már vettem is egy újat. Ha jobb idő lesz, meg lesz egy kis időm feldobom, megnézem. Majd írok, hogy az e a baj.
Milyen márka azt lehet tudni?
Hivlak majd a napokba. Köszi
Tisztelet József! A Honda trx 400 megvan még?
Nekem is pont ugyan így mozog ahogy neked! Ez mitől lehet? El lehet kopva a kis rögzítő lemez?
Quadok eladók.
Tel: 06308595-282
Szia! Van tárcsa 10000ft fékbetét 5000ft / garnitura! Zsir ujak! Érd 20.391.5561
2007 ltz re,hátsó fék tárcsa új vagy akár újszerű használt is érdekelne! +fékbetét. Árral együtt.
Elkelt! Trx 680 4x4 es megvan még!
Tisztelt József!

Az Ön által hirdetett Honda trx 250 ex-es quad felkeltette az érdeklődésemet.

Hol található a hirdetett honda?

Várom mielőbbi válaszát.