Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia. Van mind a kettő. 06302317920
Ltz 400 alkatrészek! Érd 20.391.5561
Sziasztok! Vki a Kenda K500 as gumirol tudna velemenyt irni hogy terepen az milyen??
Köszi!!
Dani!
Hívj fel, vagy írj egy sms-t és visszahívlak.
Tel: 0630/8595-282
Kipucultam. Következő menetnél figyelni fogom.
Kepet tudnal kuldeni rola??
Van 10-es Douglas dupla lyukosztású alufelnim. 30/2731779
99% h el van dugulva az a lyuk ami a gyertya mellől vezeti el a vizet ! gőzborotváz bele a lyukba s kitisztul .
Kilépőt hamarabb találsz mint hálót.
Lehet árban reálisabban jössz ki ha komplett kilépőt veszel.
Egyébként ha veszel olyan fonott anyagot, és van egy ügyes varrónő, akkor szerintem olcson megvagy vele. Ez csak egy tipp
Ha valaki tudna segíteni hogy lehet e venni kilépőre való hálót az kérem jeleze hogy lehet,hol lehet ilyet venni . Előre is köszönet!!
Suzuki ltz 400-re keresnék olyan oldalt ahonnan tudok rendelni kélépő hálót ha valaki tud akkor segítsen. Köszönöm!!
Helo.
Hátsó lámpát tud valaki eladót?
Nem kell uj, csak olcsó legyen.
9 es vagy 10 es felnit vasarolnek!
Sziasztok!! Nagy meretu gumikat keresnek felnivel egyutt.
Sziasztok.
Múlt hétvégi kisebb túra közben 2x meg állt a Quad, mind a 2x nagyobb pocsolya vagy vizes árok után, feltételezem hogy beázott.
Indítózás után kb.4-5 alkalom után beindult de -gáz adásra le állt. 5 perc állas után indult ment rendesen.....
Valakinek volt már hasonló?
Köszi
Sziasztok
Van valakinek fcr karbihoz subertűje? Vagy tudnátok boltot ahol tudnék venni. Gyári suzuki nem jó mert ott 1 tipus van és nekem az nem jó.
Szia
Nekem volt ilyenem. Mikor felujítottam és összeraktam nem nyomatékkulcsal húztam le a hengerfej csavart és mikor megnéztem nekem is folyt ki belőle. Mivel új volt a tömítés lehúztam nyomatékkulcsal cseréltem olajat, hogy ne maradjon benne a higultból és azóta minden tökéletes. Ha nem új a hengerfej tömítés. szerintem ki kell cserélni a ráhúzás nem biztos, hogy segít.
Fel is hígult az olaj?
Nagy valószínű benzin került bele,fent akadt az uszód és átengedi a benzint.
Sziasztok.
Segitségeteket szeretném kérni ltz400-al kapcsolatban!
Beálitott oil szint,majd beinditom a qvadot,járatom kicsit,leálitom-kicsavarom a nivot,és fojik belőle az oil! Gondolom ennek nem lenne szabad,mi lehet a gond?
Járt már igy valaki? Tapasztalatok?
hello keresek 23x7-10 első gumit. van valakinek?
Szia. Van 06302317920
Szia. Van több is. 06302317920
Szia. Uj van 14000ft 06302317920
Szia. Van új 18000 .06402317920