Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia! Vállalóm!
Sziasztok !!! Kis segítséget szeretnék kérni , lenne egy Suzuki ltz 400 asom ami magyar okmányokkal rendelkezik viszont a műszaki le van járva kb 2 éve . Elég ramaty állapotban van ( pár éve így vettem ) !! Szeretném leműszakiztatni és igényesen felújíttatni .. Aki tud ajánlani megbízható munkájára igényes szakembert kérem jelezze . Előre is köszönöm a segítséget !!
Ltz 400 alkatrészek! Érd 20.391.5561
Sziasztok!suzuki ltr kipufogó dob sérült és erre szeretnék megoldást. Ha valakinek van ötlete szívesen venném. Vagy csak csere.?köszi
Sziasztok!
Ltz400 nál ahova a visszapillantó tükröt betekerjük milyen méretű? 10 és vagy 12 és?
Válaszokat előre is köszönöm!
Polaris RZR 800- S , ELADÓ !
Polaris RZR 800-S , 2010-es gyártású, Okmányok nélkül ! extrákkal felszerelt , jó állapotban, szélesítőkkel ( 160 cm széles ), kipufogó rendszerrel, kapcsolható 2 kerék vagy 4 kerék hajtással,Fokozatmentes Automata váltóval, 4 pontos övekkel szerelve ,frissen szervizelve eladó. . Hozzá tartozik még egy nagy alumínium haspáncél, és a gyári kipufogó rendszer.
Tel: 06 30/8595-282
Ár: 2,200 000 Ft Fix Ár !!!
Kymco MX-er 50-es Automata Nagytestű Quad Eladó !
299 000 Ft
Kymco MX-er 50-es ,2006-os , nagytestű , két ütemű Quad, megkímélt, jó állapotban ,2 személy is elfér rajta, erős gyári csomagtartókkal, jó motorral, négy új gumival és új akkumulátorral eladó. Minimálisan alkuképes, a motor mellett!
Tel: 0630/8595-282
Sziasztok segítséget szeretnék kérni. Adott 1 suzuki ltz új gyertyával indul de egy két hét után ki nyírja a gyertyát mi lehet a baja.?
Szia! Van érd 20.391.5561
Hello!
Alu sarokvédőt keresek akinek van írjon. Ár???
Hello valakinek esetleg van Ltz 400 gyári kormány eladó és ha van mennyibe kerül?
Szia! Tárcsám van! Érd 20
3915561
Szia. Tengely ára? Helyileg hol vagy?
Sziasztok!
LT-Z 400 (2004) hűtőradiátort, hátsó féknyerget+tárcsát keresek
+36 20 9 237 029(VIBER-en is)
Üdv:Roland
KEresek LTR450-re hátsó erősített felnit (verseny) gumi nélkül. Használt is jó csak ne legyen össze verve és használt ne új árba legyen ;) Ugyan itt gyári felnim 2db eladó
Szia! Van! Érd 20.391.5561
Kerekező vas, qudosJozef nevű felhasználónak vannak ilyen cuccai.
Sziasztok! Segitsen mar vki hogy mi a neve annak a kiegeszitonek ami ott hatul van a kapaszkodonal es kis kerekek vannak rajta?! Es persze akinek van erdekelne elado is. Koszonom
Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni, karbi kérdésben. Van egy Honda TRX 400 EX (2005) quadom, amit nemrég vettem. Hibajelenség, hogy a túlfolyón csöpog a benzin, illetve szerintem sokat is kap. (enyhe fekete füst). A másik érdekesség, hogy az alapjárat alacsony és már nem tudom feljebb állítani. Gondoltam a tű helyzetén álítok, de mikor szétkaptam meglepődtem , mert csak egy horony van. Ez vajon gyári tű? Tudok venni valahol állíthatót? Esetleg más ötlet? Köszönöm!
Szia. Ez meg van még ?
1Db Suzuki Ltr DID első felnit keresek reális áron!
Elado 2006os suzuki ltz 400 gyari papirjaival!
1050000ft
06304407289
Sziasztok
Eladó ltz 400
Jó gumik, sport kipufogó, van hozzá teljes haspáncél, markolat gázos.

790000
Sziasztok!
Szeretnék venni egy LTZ 400-at, ami jelenleg ideiglenesen ki van vonva a forgalomból, műszaki lejárva. Van arra lehetőség, hogy forgalomba helyezzük valahol? Köszönöm előre a válaszokat.