Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali.Na láttad valahol?
Hallihó! Ismét Új gazdánál az RF-ed.
Sziasztok!
RF 900- ra keresek sérülésmentes gyári kipufogót, ha valakinek van eladó... Valamilyen más motorra szerelték ugyanazt amit az RF- re? Banditon láttam olyat, ami ugyanúgy nézett ki. Köszi!
Sziasztok!
Volna egy RF400 amit megtudnék venni. Félek hogy nincs hozzá sok alkatrész.
Van valami hely, ember, kontakt ahol belehet szerezni akár mindent is?

Köszi!
Sziasztok. Van egy Rf 400-as motorom amiben nem jó a termosztát. Melyik motoré lehet még jó hozzá? Évjárat 1995 nem változó a szelepvezérlése
Szabadonfutóban lévő olajsár tud ilyen galibát okozni.
Sziasztok! Mi lehet a hiba, ha az önindító forog, de a motort nem tekeri meg (RF400 1998)?
Sziasztok!
Hátha valakit érdekel, van pár rf900 cuccom:
-bal első oldalidom -10ezer ft,
-üzemanyagszint jeladó-10ezer ft,
-hátsó két oldalidom -10ezer ft/db,
-hátsó sárvédő (vége vágott) - 3ezer ft,
-hátsó csomagtartó keret (ülés alatt kétoldalt) - 1ezer ft/db,
-hűtő kiegy. tart. - 1ezer ft
Gyari suzukit rendeljel a szurobol ha teheted. De csak akkor tedd ha jol korbejartad a tipussal kapcsolatos tudnivalokat.
Felig meddig belpiacosok ezek a 400 motorok. 21 evesen mar kehesek. Porlasztojuk felujitasert konyorog, nem igen van hozza bontott ( jo allapotu) cucc. Erdemes csinalni egy piackutatast, szimulalva ha kene hozza alkatresz milyen lenne a merites. Mondjuk generator, gyujtasmodul, hutoradiator,de akar csak egy tukor...
Sziasztok.
Új vagyok ezen a terepen még, nagyjából 1 hete vettem egy 98-as rf 400-at újrakezdő motornak. Eddig nagyon tetszik, könnyen kezelhető, rohadt kényelmes kis járgány. Örökségből maradt, úgy vettem meg, látszott rajta állt már egy ideje de előtte azért gazdája volt, sajnos nem tudtam lábon elhozni. Azóta beröffent a kicsike, sikerült is próbakört mennem vele. Ma érkeztek meg az iridiumos gyertyák bele, olaj-olajszűrő cserélve. Olyan kérdésem lenne, hogy levegőszűrőt honnan tudnék bele szerezni? Ahogy láttam, most ilyen tessék-lássék módon bele vágott szivacs van benne, alatta egy műanyag keretes drótháló. Létezhet bele mosható levegőszűrő, jobban bízom azokban.
Sziasztok!
Jön valaki Sirokba?
RF 400 könyvében nincsen benne rajz? - -

Első idom és lámpa egyforma a 600 / 900 sokkal. még az oldal idomok is egyeznek (motoroblokk résznél). hátsó lámpa is egyféle szintén.

.
.
Na let pumpa ? Mi a Baja a réginek ?

,
,

rtam neked üzenetet ....

,
,
Ami még fontosabb lenne, bérelnék egy gyári kipufogódobot egy napra. :)) Évek óta nem volt probléma a jelenlegi dobbal, de valamiért most nagyon szigorúak.
Sziasztok!
Nincs véletlenül valakinek egy eladó kesztyűtartó fedele? Belementem egy kátyúba és letört róla az összes fül.
Ha nincs más, Igazából bármilyen karburátoros 2 vezetékes üzemanyagszivattyú jó hozzá. pl FZS600-é. Rá kell kötni a gyújtásra, berreg egyet, majd lelassul ahogy felnyomja az üzemanyagot. Az RF-é annyiban különbözik, hogyha felborul a motor és leáll, de rajta van a gyújtás akkor nem áraszt el mindent az üzemanyag (A gyújtásról veszi az impulzust). Illetve van még egy indítási módja, amíg nyomod az indítógombot, akkor folyamatosan pumpál amíg el nem éri a nyomást.
Kb ugyanannyi a nyomás az összes japán karburátoros gépnél, mert kb ugyanazt a tűszelepet használja mindenki.
Látom figyelsz!
Èszrevetted amit pirossal bekarikáztam, hogy mely tipusokba épitették be? Pl.: VZ800
köszi, de sajna az egész motor nem ér ennyit
Sziasztok!
RF900-ba szeretnék benzinpumpát, bontóban nem volt :(
Van valakinek eladó? Esetleg mivel lehetne helyettesíteni?

Előre is köszönöm.
Sziasztok nincs valakinek rf 400 vr vc vezérlésü villamossági rajza amin rajta van a relay assy timer bekötése
gyújtás jeladó érdekelne
idomok első lámpa