Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mr2ütem és miyen dugó a legjobb?tom h már megérett ezlrt akartam vmit csinálni vele már... meg mennyi lenne az a dugó amit mondasz?elöre is köszi
Nezd meg a lapomon mit hasznalok.
Ja honnan tudnék honlaphoz letölteni mondjuk "látogató számlálót".
Egyébként meg ezt már tudtam.
Kösz.
Sokat érek vele ha tudom hogy megy az a motor amit szerettem volna.
Én a sajátomét szeretném kiszámolgatni.
szamitsad ki ezzel. :)
Csak gondoltam kiszámítom mennyit kéne mennie a motornak
Beteg vagyok és itthon rohadok, valamivel el kell ütni az időt.
Azért kösz.
Csak a 1992-estol tudom.
1: 2.636
2: 1.857
3: 1.333
4: 1.095
5: 0.916
6: 0.833
Csak valami tuti síktolattyússal,meg karbon membránnal Mondjuk egy 32-es VHSA-val
Nem tudod teljesen véletlenül hogy a 89 es rg be milyen áttételek vannak.
Te mindent tudsz
van sima RG 200-is,ami nem wolf.
De ha elhajitja a karbit,mivel fog menni?
Ha 47e km van benne,akkor mar egy dugocsere is megerett.
Az RG 200(Wolf) az egy hosszulöketű motor,aminek semmi köze az RG 125-höz.Még a váltóáttétel is teljesen külömbözik.A 125-ösre pedig lehet kapni csövet.Sztem kell rá egy tuti cső,meg a mostani membránt kell elhajítani a karbival együtt és kész.Mást nem nagyon tehetsz érte.
én ugy tom h csak végdobot lehet rá kapni... azzal meg sztem nem sokat érek el.Amugy használtmotor.hu-n is láttam már eladó RG-t ami 200as volt... biztos h nem sok van belöle de van.akkor nem de vmit csinálni kell vele mert már nagyon sokat elment.(47ezer km) és sztem elég gyenge már.
Felfurassal csak a baj van.Eloszor is meg kell nezetni hozzaerto szerelovel mennyit enged a henger fala...utana megnezni,hogy lehet e kapni olyan dugot,ami jo lesz a megnovelt hengerurtartalmu hengerbe es vegul ujra kell nicasiloztatni az egeszet.
Jobban jarsz,ha veszel ra kipufogot.
Vagy nezel azsiabol valami RG 150/200-ast.
akkor MR2ütem mit javasolsz? mit tudok csinálni az RG-vel h jobb legyen?
Igyekszem osszegyujteni az infokat rola.
Nagy vonalakban megy fejbol...a kis reszleteket neha ki kell lesnem a jegyzeteimbol.
Eletem a 2T (!) moci.
Kösz.
Iszonyat sokat tudsz a 2-T-ről!Adatok,minden megy fejből? Igazi megszálott,dijjazom,életed a moci?
Na most miert?
Toppon vagy!
Azt nem lattam,egyebkent az RG 200 eleg ritka gep. Azsiai piacra gyartottak csak.Mint a legtobb jo kis gepet. (NSR 150 RR es SP,Suzuki RG 150-200,Kawasaki nemtudommicsoda 150,Yamaha TZR 150,Aprilia RS 250 "2003")
Kösz.
Az RG alapméret 54mm.Max 56-ig lehet kifúrni,mert nincs hozzá nagyobb dugattyú,és a hüvely sem engedi,mert vékony.
Egyébként azt modta hogy szeretne egy 200as rg blokkot, vagy ezt felújítani.