Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nincs világításom mióta vissza lett rakva a blokk bele mivel kezdjem szerintetek ? izzók jók !
Van egy pár kormánycsutkám hibátlanok.Ha érdekel írj.
megvan a probléma sikerült is orvosolni egyedül is de azért köszönöm a segítséget!
Karburátor is elment
Már nincs meg a kormány
3000Ft + posta
Szia! Az első sárvédőnek mennyi az ára?
Milyen karbi van hozzá?Tipust is ird!A kormány kompletten,gázkarral,kapcsolókkal,stb,lehet hogy érdekel.Kellene róla több fotó!Köszi!
1990 előtti Suzuki Rg 125 tank 5eFT és idomok 2-4e Ft /db elvihetők . Felnik 2000FT/db Váz 4000Ft Váltó 10 000FT
Kuplung 6000FT Blokköntvény 6000Ft berúgókar 2000Ft
Hátsó teleszkóp 3000Ft lendkerék 3000Ft Főtengely 10 000Ft
06 30 738 8462 Hely 3744 Múcsony
Postázom is.
Ment mail
Eladó egy komplett Suzuki RG 125 1988, alkatrészei. Szinte minden van! tamasitibor95@citromail.hu 06705747815
sziasztok 2 hónapja raktam össze a suzuki rg 125 f gammámat 1993-as évjárat ami cserélve lett benne új blokk közzép egy suzuki rg 125 wolfé henger hüvelyezve wösner dugatyú prox felső tűgörgő power emelő edigg nincs is gond mikor összeraktam a gépet szépen járt szép hangja volt de 500-századik km-ernél elkezdet valmi csörögni kopogni vagy inkább tompább hang (talsolni) a hengerből alapjáraton semmi csak ha húzom a gázt neki kérem segítsetek mi lehet a probléma köszönöm előre is
B.Ú.É.K
BUÉK mindenkinek!
Oké hogy 28-as,de a típusa érdekelne. VM28ss ez kéne nekem!
Valaki nem tud rg 80 hoz új dugatyú szettet?
Ez erről szól nem?Mármint a fórum.Segítsünk egymásnak ahogy tudunk.... Boldog Új Évet!
Egy úriember van ezen a fórumon.
Mivel 125-ösökről nem tudok, nem is akartam beleszólni.
Enyémeken 32-es, meg 34-es van...
gyárilag a 92 előttieken 92 től 30-32-es
28-as mikuni...
6723sz.hozzászólásra valaki?
Szia! Nagyon tetszik ez az idom és énis hasonlót tervezgetek az Rg-mre,mert szerintem a gyári nagyon csúnya. Na és azt szeretném hogy tudnál róla egy pár képet felrakni hogy hogy áll a motoron? Nagyon sokat segítenél.Köszönöm!
Köszi szépen az infokat, remélem mihamarabb neki tudok látni az átépítéshez.
huhh hát már se a moci se az idom nincs nálam de egyet mondhatok:)
nagyon faszán állt rajta,sokat dobott esztétikailag képem van az idom méreteiről,bár az rs idom lehet hogy olcsóbb lenne mert ezt egy versenyző ismimtől kaptam 25be szóval csináltatni drága lenne szerintem a duplája környékény..
amúgy ezek a méretei (már rá szabva a motorra)
Köszi szépen, méretileg tudsz róla valamit mondani, hogy például milyen hosszu tanktól a végéig, milyen széles a legszélesebb pontján és a tanknál mennyire log ki , motorátalakítás elött vagyok és nem tudom még milyen idomot rakjak fel, a legjobban a honda rs 125 é teszik de az ritka