Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Törött RGV-t, vagy elérhető áron blokkot vennék,,,enyémnek sajna lőttek.
Sziasztok!
Még mindig eladó, lejjebb vittem az árat de még ez is irányár..
Hibátlan dugó főtengely, jó gyújtás stb. Ami hiányzik a karbi felfogató gumi és a hengerfejről egy kis víztérfedél. Igény esetén tudok hozzá szerezni. MEG IS BONTOM de egyben 35000Ft.
Sziasztok! Nem tudjátok,mekkora a gyári főfúvóka? (94 es 125ös rg).Az enyémbe 210-es van ,de nagyollom
Sziasztok! Egy kis segítséget szeretnék kérni.80-as Rg-m hirtelen gázadásra fullad,és nem nagyon megy 70 fölé.Egyik napról a másikra lett ilyen.Tegnap előtt még 100 at mentem vele,ma meg nem volt túl pöpec.Indul meg minden,de nem fasza.Szerintetek mi lehet a gond?
suzuki rg 125 motor alkatrészei eladók bontásbol 06304053450
Profilomban talàlsz :D
Sziasztok!

RG 80-hoz keresek komplett kipufogót. Esetleg valaki bont ilyet, vagy van készleten neki?

Köszönöm
Igen ugyanúgy megy mint a gyári kipuffal.Teszel fel egy képet a tiédről?
6985-ös hozzászólásra valaki
halli bocsi már elkelt.
És ugyanaz maradt a menet tulajdonság ugyanugy 6500 van a tiz ló ? Amugy nem lett rossz a moped én is mostanában fejeztem be a sajátomat még egy gianellit akarok rá.
Igen,jól látod.Annyi módosítást csináltam rajta hogy a végdob nem üres,hanem van benne egy perforált cső,körülötte ki gyapotolva így alacsonyabb fordulatszámon szinte semmi hangja. Így remélem nem fognak basztatni a zsernyákok.
Engem érdekelne a kormány teleszkóp mennyi lenne az alja amennyiért odaadod,postával együtt.
Megkérdezhetem miféle kipufogó van rajta? Mert én azt látom mintha a gyári vége le lenne vágva és egy simsonhoz kapható rezónak a vége lenne fent.
Sziasztok! Végre elkészült a vasam! Az utolsó kép az az állapot,ahogy én megvettem. Vélemények?
Egy ilyen hogyishívjákra lenne szükségem.A hátsó tengely mindkét felén lenni kellene.nekem csak egy db van. Van valakinek bontásból?
Várom a választ.
Hellóka
Nem akarja az indulást a játékom!
Szikra van, naftát kap, karbi jó, ha beöntünk neki akkor röffen de le is áll!
Valaki valami vélemény, hogy mi a bajság?
A hétvégén írok mind a kettőtöknek, de már az is lehet h holnap. Am szerintem 90% az esély rá h meg tudom oldani, lényeg hogy a motor azonosító számai rendbe legyenek, a papír az már csak mellékes. :)
nekem is így van csak egy sima adásvételi és ennyi
Ha valami csoda folytán egy papír nélküli motort le tudnál legalizálni,,, az engem is érdekelhetne...
Adásvételim van róla,,, nem szerepel rajta, hogy mennyi cm3,csak az azonosító számok...
szia
itt nem az a lényeg hogy mennyim van rá hanem pontosan mennyibe kerülne aztán majd kiderül
Kb mennyi az az összeg amit szánnál erre az egészre. Ha gondolod akkor utána járok, és ha lehetséges akkor segítek megoldani anélkül is h építened kellene valamit is a motoron.
Szia!
nemtudom hogy lehet ezeket intézni olvasgattam forumokat ott azt mondták ,hogy buko mert kellene pár dolog nem egy sima segédmotoros adásvételi meg elvileg horror ára lenne.
Ezért írtam ide hátha valaki már átesett ezen a dolgon így tudna rá valamit mondani, hogy mennyibe kerülne, esetleg meglehet-e oldani úgy ,hogy nem kerül rengeteg pénzbe.
Sziasztok! Rg 80 asomról hogy tudhatnám meg hanyas évjáratú?