Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

enyém '87-es :D szóval az tuti, a '86-os is kék blokkos, lehet az is.
oh, köszi szépen. akkor megnyugodtam mert akkor még combos, sőt, nem is értem 2006-os motor és a kompresszió meg minden érték szelepek stb a gyáriakon van!Van még ilyen?Nem lelakott motorom van.. el sem hiszem ... :D
Külföldi fórumokon 61-102 psi-t írnak (4.2-7 bar)
Igen .de az automata dekompresszor miatt alacsonyabb, most azt hallottam 400kpa -tól már, jó ami 4 bar, de nem tudom.....
Sziasztok. Valaki megtudja mondani mien évjáratú ez az rm 125? Még nem powerszelepes... Egyébként mikori évjárattól powerszelepes egy ilyen rm 125? Előre is köszönöm üdv all:)
Hali!Úgy gondolom gyárilag 12.1-nek kellene lennie.
Sziasztok.

Hatha gyertya kerdes izgalmasabb:

Rm 250 '00 melyik gyertyat vennetek? Ngk br8eg vagy r6918b7? Kulfoldi forumokon eleg nagy vitakat olvastam.
Igazából ismerős csinálta így nem került semmibe,de ő csak az alap két fél részt csinálta meg ami hengeres volt.A többit nekünk kellett megformálni meg kikönnyíteni.
helló,mennyibe került a cucccc?
Sziasztok!2006 -os rmz 450-nél mennyinek kell lennie a kompressziónak?
Üdv ! valakinek van alkatrésze 1982-es 125-ős rm-hez ?
Köszi a segítséget és a tippeket jókedvemben nekiugrom én is
Ja és nem versenyhasználat csak hobbi.
Most olvasom a neten, hogy motul 800 factory off road esetleg?

Mit javasoltok? Persze számít az ár, de az elsődleges, hogy azt tegyek bele ami a jó (legjobb) neki.
Lemarad, hogy 2000-es évjárat (hátha számít)
Sziaszotk!

Rm 250-be milyen olajat javasoltok? Motul 710-ről vélemények?
kösz,annyit had kérdezzek még hogy ma mondom kiszedem a gyertyát,lehúzom a gyertya pipát és a trafóból a gyújtókábel gyak úgy kijött és a kezemben maradt :(az egyben volt eredetileg a trafóval nem?mert láttam rajta forrasztást tehát volt már hekkelve,vegyek újat,vagy forrasszam vissza a fasba?mennyi az új,neten rákeresek és semmi
Bocsi, de más motorjához soha nem nyúlok
A tied szerintem még 2 csatornás lesz, azt nem tudom, hogy lehet meghekkelni
Hőlégfúvóval oda alakítod a levágás után a peremet, ahova akarod
kedves Dewenduro,ha nekemis beüt a poweres gixer,és érzerm hogy befog...meg e tudnád csinálni a változtatásokat a power szelepemen,ha igen mit kérsz érte?
Na zsííír és jól néz ki? Mert akkor ugye "éles" lesz a széle, eltűnik a pereme... ettől félek igazából, de szerintem bepróbálkozom én is
Hali Mindenki!
Lenne RMZ re 1 pár hűtőidomom ÚJ ELADÓ!
Ár megeggyezés szerint.
06-20-5-636-213
nagy.david@kalocsakom.hu
Olyat csinálsz amilyet akarsz, csak le kell vágni a gyárit
Nekem is el van csapva az RMX en.
Nincs mit, a 93 az jó lehet. Jó szerelést!
Üdv Mindenkinek!
Nem először látok ilyen oldalsó rajtszámtáblát suzuki rm-en, csak azt nem tudom honnan van Valaki látott már hasonlót? Vagy esetleg ez pl RM-Z-é lehet, esetleg más motoré? Netán a gyárit "vágták" meg?