Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Amúgy 299.000,- eladó a moci új hajtókar,csapágy, és dugó új kerékcsapágyak szimeringek új láncszett és hátsógumi ujra szimeringezett első hátsó teló +nitrogénnel feltöltve.És adok hozzá darabokba egy komplett 94 es rm250 motort. as moci hibátlan,az eladás oka váltás 4t-re.
Dawe szia, lenne egy kérdésem. A kipufogószelepnél az állító csavarnál mit jelent a + - mibe nyilvánul meg ha tekerem erre vagy arra. Válaszod előre is köszi.
gerecsenel nincs. krossz motorok.hu nem veszi fel ,ebayen meg nem valaszolnak vagy peig nem postaznak :(
Te is hívd fel a Gerecsemotort.
Gerecsét hívtad már? Bontanak RMX-et.
hello!
suzuki rm 250 93tipusu motorhoz keresek berúgókart.
több tipus is jó rá pl: rmx 250 91-98ig .
Köszi!
Én ilyen ATF-et tettem mostani 2t 250 be , szerintem fasza.
Köszi a válaszokat!
Ha jót akarsz ATF olajat raksz bele, garantáltan csuszásmentes lesz! Én nekem a motul transmission 10W40 csuszott!
A váltóba jó , de fölösleges ilyen drága olaj bele jó az 5100 is , inkább sűrűbben cseréld.
Szevasztok! Motul 7100 10w-40 4t szerintetek jó a 2t rm-be?
Sziasztok! 1987 rm 80 kék blokkos változat, vizpumpa kompletten hiányzik. Esetleg valaki nem tudja hogy hol tudok hozza venni?:) segítséget elore is koszi:) üdv.
Sziasztok.Olyan kérdésem lenne hozzátok hogy vettem egy Suzuki RM 250-est 2000 évjárat az elsö teloba milyen olaj való és mennyi kell bele.
Elöre is köszönöm
Sziasztok!
RM 250 96-os évjárathoz keresek komplett gyújtást, valamint kuplung részről kuplungkosár mögötti fogaskerekek! Az egyik ami a főtengelyre van csavarozva (21-es fogszám) +Amire fel van szegecselve a kosár 21-illetve 63-as fogszámmal rendelkezik!
Valakinek van valami vevő vagyok rá!
Ilyen lett! Mindenkinek csak ajánlani tudom, az úriembert!
Ilyen volt kitörve!
Szia , a henger acélperselyes furható,27eft -ér van hozzá wössner dugó,több tulméret,bontják is őket,úgyhogy van hozzá alkatrész is. könnyebb terepen kirándulásra kiváló.Különben igénytelen,strapabíró szerkezet. Gyenge pontja a póverszelep.üdv
Henger nicasilos?
Alkatreszt mennyire lehet hozza talalni?
jo motorok?!
Tényleg tsr? :)
koszonom a valaszt
szia, ez ez egy tsr -125-ös , 1989..97,98-ig gyártották ,nekem is van egy .Nem üzemórás
Köszönöm!
Semmi különösebb oka nem volt csak az volt benne szal azt rakadtam bele