Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

az nem olyan vészes
4,5 litertől akár 6,5-ig
hy
a 650-es nek milyen fogyasztása van?
Múcsosz gráciász! Ismerem a lapot, de még nem néztem meg alaposabban. Itt az ideje!
ITT nézelődj fotók után! :)
WOOD:

Tudnál nekem egy linket adni, ahol referencia képeket találok róla? Vagy olyand oldalt, ahol találok hasonló idomokat. Elôre is köszönöm!
Létezik ilyen itthon is! Nálunk meg is nézheted élőben!!
Kb. 150e ft rá az oldalidom. :)
Igen, sajnos nem teljesen kompakt a dolog, de nekem azért tetszik. Sokkal sportosabb idommal szerintem.
Igen, a milánói kiállításon!
Nem valami szép, kicsit látszik rajta hogy utólagos megoldás ez a teljes idom!
Láttatok már ilyen 650-es SV-t?
Én írtam egy kérelmet levélben és már szerdán feladtam de semmi válasz. Kérelmeztem a 10.000 ft bírság elengedését vagy enyhítését. Jön válasz ha valamit elengednek? Vagy ha nem jön talál sikerült?
kössz a tanácsokat
ha nagy leszek meghálálom
Hát, így mondjuk nem szerencsés, de akkor kérdezd meg őt ha úgyis ott van. Majd megmondja van e értelme a dolognak, meg el tudja magyarázni a kérelem megírását is ha úgy látja van rá esély és nem lesz belőle kellemetlensége.
hát mondjuk viszont nem biztos hogy jó lenne ha kérvényezném a mérséklést, mert elméletileg egy magasabb beosztású rendőr ismerős szolt az érdekemben, szerintem azért lett enyi.
már a baleset pillanatában tudott a dologról, és telefonált is, mert a helyszinelő sem úgy álta dologhoz mint normál esetben. ( ha érted mire gondolok)
az eltiltás nem érdekel mert a többi kárból kifolyólag arra nem lesz pénzem hogy egy kurvától puszit kérjek.
viszont ez a mérséklés dolog érdekel, ezt hogy is kell vagy kinek vagy mit?
ebben létszi irj vmit ha tudsz .
amúgy gondolkozok a közmunkán is.
Hát akkor kifogással élhetsz, ha még tanulsz vagy kevés a kereseted, aztán mérséklik a dolgot, általában, ha normális a kuncsaft (mármint te) felénk felezni szokták a pénzbírságot. Próbáld meg mindenképp ha nem is a felével de kevesebb lesz az biztos. Esetleg arra vonatkozóan írj kérelmet a kifogásba, hogy emgedjenek el az eltiltásból (4 hónapra csökkentsék), hogy mint "rendes állampolgár" így le tudj vizsgázni tavszzal. Amúgy nem is sok amit kiróttak. Felénk durvább.
köszönöm válaszod nagyából eltaláltad , ma kaptam kézhez a levelet 60,000 ft + 1 év eltiltás az A kat tól.
de azért melékelem hátha vkit érdekel.
Sajna dolgozni voltam, így csak most tudok válaszolni. A "B" kategóriádat nem veszélyezteti az eltiltás ,ha egyáltalán lesz is. Szerintem kapsz egy nagyobb összegű bírságot (ha véreskezű az előadó, vagy már volt az elmúlt két évben szabálysértési feljelentésed) ha ezek nem voltak akkor lehet megúszod olcsóbban. Eltiltani eltilthatnak max. attól, hogy vizsgázni menny "A"-ra egy darabig, de nem jellemző, inkább csak pénzbírság. Ahány hely annyi szokás nálunk így megy.
ya hogy te rendőr vagy!!!
de motoros úgyhogy rendben vagy, fasza legalább van vki aki tud infót adni ebben abban.
a helyszinelővel mikor beszéltem a korházban azt mondta hogy 30-150 ezerig terjedő pénz birság.
viszont azt nem mondta hogy más kategoriát elveszik e vagy hogy eltiltás.
erről tudsz nekem vmi infot adni hogy ilyenkor mi hogy van?
megköszönném ha mondanál vmit.
Kössz majd írom ért-e valamit
Szerintem mindenképpen a helyileg illetékes szabálysértési előadót keresd meg de ne telefonon. Valószínűleg nem őrs-ről jött a papír, hanam valamelyik kapitányságról. A címe biztos ott van a fejlécben. Kérelmet kell írni, de motoros rendőr vagyok nem igazgatásrendészeten dolgozó szabálysértési előadó, így sajnos nem tudom a formáját leírni, hogy miként nézzen ki és mi legyen benne (ehez már hülye vagyok nem az én feladatom, csak tudom, hogy mit kell tenni és itt vége a tudásomnak ). Ennyit tudtam segíteni remélem ért valamit.
Kössz az infót Azért írtam mert nagyon felidegesítettem magam hogy ilyenek is vannak. Telefonon elég felhívni az illetékes őrsöt?
Szerintem belenyúlhatsz a zsebbe, nem akarlak elkeseríteni de lehet beleugrik a 100.000 Ft-ba.