Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hát ja csak s-hez jó mivel hülyén nézne ki a simán ez a kis oldalidom
Hali skacok!
Wood!
Hanyas évjáratú sv-kez van ilyen oldalidom? Ezreshez hatötveneshez egyiránt van ilyen? Csak S-eshez jó ?
amugy téynleg jó csak kicsit mintha elütne a szine
bocs, tényleg
de ez az idomzat jó a 650-esre is!
de ez 1000-es
Szerintem sokkal jobban nézki így idomosan, ez a 650-es
SZIASZTOK .
SZERINTETEK MOTORRA , BIZTOSÍTÁSKÖTÉSNÉL AZ SZÁMÍT HA AUTÓVAL OKOZTAM KÁRT 2 ÉVEN BELÜL ??? RAJTA VAGYOK A DOLGON ÉS SZÁMOLGATOM MENNYIBE IS LESZ NEKEM EZ A MOTOROZÁS .
Itt elértek:06 30 2 286 909
10 000.- Ft.Ha kell postán is küldhetem.(+ postaköltség)Vagy személyesen Pest megyében.
SZIASZTOK .
ELMENTEM HAZA PIHENNI , SZÉP ESTÉT SRÁCOK , HOLNAP JÖVÖK : MIKKA
Szasztok!

Itt lehet sorban állni azért a hátsó sárvédőért!!!

Mellesleg TL-R -re kellene,arra jó!?

Szasztok:Tasi
Hali érdekelne a sárvédő.....
A méltatlan azért kissé dúrva megfogalmazás volt főlleg ha Nem hajtod szezonokon keresztűl mint pl akinek ilyen van. Bírom ezeket a vélemény osztásokat. Én is mentem már 05" R1 el mégsem írom le mik a tapasztalataim mert az ember lakva ismeri meg a társát. Amúgy Nem Speed motor, és a fútóműve tökéletes a kategóriáján belűl (Sport Túra). Amúgy aki a horvát túrát említette ott az igazság abban a beírásban.
OK !
Ha úgy elhatároztad magad hogy az már tettlegességig fajul és még mindig érdekel a motor, akkor írj!
szia.
ilyeneket olvasva egyre jobban be vagyok sózva pedig már most is alig bírok a véremmel. az időjárás sem hajlandó jobbrafordulni és ez még távolibbnak tűnteti fel a motorozás kezdetét . iagzából nem nagyon ismerem a v2 motorokat . ez lesz az első nagymotorom . mielőtt még megpróbálnátok lebeszélni róla : van fogalmam arról hogy
milyen erős ez a motor tehát nagyon sokáig nem fogom cibálni a bajszát . tisztelem az erejét . feliratkoztam tesztvezetésre , hogy tudjam milyen egy ilyen motor .
eddig csak 600-as yamahával mentem , azzal se ész nélkül . szeretném megtapasztalni mi a külömbség a v2 és a soros 4 között . köszi mindent: misi
Ha arra használod amire való akkor tökéletes! (szinte minden motor ilyen)
Ha sport motorként akarod használni és száguldozni akarsz, akkor nem a legjobb, mert tényleg elkönnyül az eleje, nagy sebességű kanyaroknál (200 vagy fölötte) pedig kicsit behintázik a segge.
De ha túrázásra, "normális" motorozásra használod akkor tökéletes. Nagyon finom a motorja, a váltója nagyon könnyen kapcsolható és pontos. Voltunk nyáron Horvátországban nyaralni meg sem érezte. Két személlyel 180-220-as tempót mentünk végig. Az átlag vegyes fogyasztása 7 liter körül mozgott, amiben volt város, autópálya, szerpentin, stb...
A hangja pedig.... V2!!!

Képeket küldtem!
HELLO.
LÉGYSZÍVES KÜLDJÉL KÉPEKET,NAGYONIS ÉRDEKEL.AMIT ÉN NÉZTEM AZ EZÜST,AZ IS SZÉP.
AZ EMILCÍMEM:bakomisi@vipmail.hu
EGYÉBKÉNT MI A VÉLEMÉNYED ERRŐL A TÍPUSRÓL?MENNYIRE MEGBÍZHATÓ?
HI!

Az öcsém most akarja eladni az SV-jét. 2003-as kék 1000ccm, hibátlan, szép, 12.000 Km épp tegnap gurítottuk át a szervízbe hogy megcsinálják rajta a 12 ezrest. A motor nagyon jó állapotban van, lakás vásárlás miatt adja el és majd nyáron akar GSX-R-t.
Ha érdekel tudok képeket küldeni róla, az utolsó ára 1,4 alku nélkül, aztért ilyen olcsó, mert sürgősen kell neki a pénz a lakás miatt.
Ha érdekelnek a képek adj egy mail címet.
Ha első motorod lesz, akkor nemigen javaslom No persze mai szemmel teljesítményben nem egy nagy durranás, de azért az a nyomaték ami benne van okozhat meglepetéseket... Hamar elkönnyül az eleje, és akkor érhet meglepetés... A futómű amúgy szerintem méltatlan egy ilyen képességű motorhoz... Nekem az előd TL1000S van, a blokk csúcs benne, igazi élmény vele a motorozás... Ezt az élményz azért úgy láttam sikerült átvinni az SV-be is...
Szia! Érdekelne a sárvédőd! Mennyit gondolsz érte?
HELLÓ MINDENKINEK.
BAKÓ MISINEK HÍVNAK,MÉG ÚJ VAGYOK ITT.ŐSZINTÉN SZÓLVA MÉG NINCS IS MOTOROM,MOST TAVASSZAL SZERETNÉK VENNI.ÉPP EZÉRT IS ÍROK,TALÁN TUDTOK SEGÍTENI.KINÉZTEM EGY SV 1000 S-T.3 ÉVES A MOTOR , 17.000 KM VAN BENNE,NAGYON SZÉP.SZERINTETEK EZ A KM SOK EGY ILYEN GÉPNEK? MENNYIRE MEGBÍZHATÓ AZ SV?
1.450.000 AZ ÁRA , SZERINTETEK ENNYIÉRT ÉRDEMES BELEVÁGNI ? HA TUDTOK ELADÓ MOTOROKAT , SZÍVESEN VESZEM AZ ELÉRHETŐSÉGEKET.ELŐREIS KÖSZÖNÖM: MIKKA
Van 1 hátsó sárvédőm eladó! Nem használt,de nincs hozzá motor.
email: ledacs@email.tvnet.hu
Ahoz már nagyon kell ám rángatni a fülét az 1000 nek hogy 10 et egyen
Ha viszont nagyobb SV-t veszel akkor tízig meg sem áll ha rángatod a fülét.. A 650-es egy marhajó kis gép..nagyon könnyű az eleje, nyomatákos a motorja..elég könnyen kerékre áll...egy jó dobbal elég vagány hangja kerekedik ..ha nem hajtod nem eszik sokat...
De érdemes bele tenni egy "dobozkát" mi kiveszi az akusztikai folytást...1,2, és még lehet, hogy harmadik sebességben is....