Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Soha sem értem ezt a nagy tagadást. Hibázhat mindenki, nem szégyen azt beismerni, sőt már inkabb pozitiv dolog ha beismeri valaki hogy hibázott.
Ird majd le, hogy végülis mi volt a hibay
Nem szívesen foglalkoznék ezel a szerelővel.. Ő szerinte, mindent jól csinált, akármit mondtam. Felesleges, hiába eröltettem hogy csinálja meg annyira jutott, hogy meg fújatta vagy mit csinált és akkor hallotta, hogy a kipufogónál megy ki a levegő... De aztmondta mind a 2 hengernél ez van. Kipufogó szelepek, de akkor lett volna jele, meg hírtelen mind2? Egyébként megy rendesen, igazán nem vettem észre nagy erő vesztést. Csak a magyarázkodás.... Meguntam. De ha kiderül, hogy ő hibázott, akkor valamit kitalálok, nem szoktam, ennyiben hagyni a dolgokat.
Az lesz ezzel a baj hogy nem fogsz tudni utana semmit sem behajtani rajta. Tegyuk fel a legdurvabb esetet, teljesen elrakta a vezerlest, rainditott, meggorbult 2szelep. Mondjuk ilyen nem valoszinu de tegyuk fel. Te elviszed mashoz, o szetszedi. Nincs bizonyitekod hogy az elso szerelo rontotta el.
Vagy nagyon akaratosan szetszedeted vele es kiderul hogy nem hibazott vagy kiderul hogy tenylegesen mas a hiba oka.

Mondjuk ez a pruszkoles erdekes, nem inkabb a azivo oldalra, vissza fele pruszkol ? Mind a 2kipufogo tengelyt elrakni az azert erdekes
Ahogy Levi írta, valami mellé ment.....
Hát ő szerinte minden jó, és a szelepeket kellene megnézni, persze jó pénzért(ugye hengerfej leszed...).... inkább elhoztam, elviszem máshová, És ha tényleg elcseszte visszamegyek. Az azért fura hogy odavittem semmi ilyen nem volt, és mikor mentem érte akkor meg hibával fogad... először otthagytam mondtam így nem viszem el aztán szétszedte újra ( állítólag) De minden rendben van szerinte... Csak hát mind a 2 hengernél ilyen hírtelen? Az érdekes lenne, szerintem.
Na vazz....jobbulást!
Vidd vissza, szedje szét. Nála volt, elhoztad, rossz lett. Valamit vagy elszurt vagy tenylegesen mas a hiba. Elrakhatta a vezerlest siman, maradj ott mig szetszedi, es mond neki hogy mutassa meg a jeleket, egyertelmuek a jelek.
Járt már valaki úgy, hogy szelephézag beállítás után (csak szívók voltak állítva a kipufogó értéke jó) a kipufogó szelepeknél kifúj? Rendesen prüszköl reggeli indításra meg akkorát csattant a kipuff, hogy eléggé meglepődtem. Szerelő szerint nem ő okozta a hibát, természetesen előtte szépen ment csak volt egy kis ciripelő szelephangja azért vittem el ami viszont a hézagolás után megszűnt. Ja és érdekes, hogy mind a 2 hengernél lehet hallani a kipufogónál hogy kifúj elmondása szerint. Nem lehet hogy a vezérlést nem jól rakta össze? (Mert ha jól tudom a tengelyt ki kell szedni hézagoláshoz) Így lábon elhoztam mentem vele vagy 10km ert, de így nem merek menni vele...
Jobbulást! Remélem hamar felépülsz. Csuklóműtét ismerős volt benne részem. Egy kérdésem lehet? Mennyire tudsz visszaemlékezni? Gyorsan hajtottál?
Jobbulást!
baszki...nincs szerencséd a kék sv-kkel...
jobbulást...
a nagy melegben könnyen elbambul mindenki
...mielőbbi jobbulást
Uhhh,Jobbulást.
Jobbulást kívánok!

Egy héten belül te vagy a harmadik akiről hallottam,hogy balesetet szenvedett,szerencsére mindenki viszonylag megúszta,vigyázzunk!
Bocs az elirasokert..
Jaja még kórházban. Bal csulóm műtöttém meg a csípőmből törött le egy picsi. Semmire nem emlékszek a balesetről. Súlyos agyrászkódás, de az sv-nek is fel kell épülni :-)
Uhh, vazze...te voltál az? Remélem, ha itt vagy, kisebb, vagy semmilyen sérüléssel megúsztad?
http://www.nyugat.hu/tartalom/...

Üdv.
Kéne pár cucc.
Jobbos sofőr lábtartó, Meg egy tank ha lenne occsóér...
maeste beépitettem az uj féklámpa villogtatot... az eredeti/elsö kb3napot/100kmt birt... remélem ez tovább birja...
Üdv! Próbálkozott már valaki szelep tisztító adalékkal? Kicsit prüszkölni kezdett a kipuff... gyertya új, karbi rendben, nem erőtlen a vas, gondoltam megpróbálnék valami ilyet..
Nekem fizetett a biztosító, mégse gyárit vettem, nagyon drága úgy
Nem, most cseréltettem először gumit mióta megvan az SV. De mindenki a 120/70-et ajánlja, nem is nagyon van választék 120/60-ban.
Szia, igen érdekel csak meg kell várjam meg a rendőrségi jegyzőkönyvet mert ha nem engem hoznak ki hibasnak akkor mindent gyariban megveszek hozzá.
az fika táv...majd késöbb nézd meg mennyi fogyott...
nekem k9 van, 5e km alatt nem látszik az olajfogyás...
tudtommal 4,3l van még a tankban ha elkezd villogni a kis sárga lámpa.
Akkor ez a tipp nem jött be...