Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Koszonom mindenkinek
Megoldodott,ha tul szorosra huzom a baloldali csavart befeszul.felevente ki szoktam takaritani a lanc alltal behordott dzsuva miatt
de egyébként miért szedted szét? mi baja volt???
Ezt sejtem én is sajnos
Én egyébként nem is értem hogy tud oldva maradni a tengelykapcsolo ott valami nagy baj kell legyen
akkor az szopóka hogy kedves barátomat idézzem, akkor szét kell szedni a kuplungot nincs más hátra.
Ha le van szedve akkor is ki van emelve a kuplung igen,és benyomom a rudat de nem kézzel,ezelott konnyen járt
Lehet, mindegyikkel lehet kérdés hogy megéri e tönkrebaszni a motort míg ráérez az ember...
Ezt már akartam kérdezni h lehet e vele, mert nekem még sose emelte el az orrát. Meg fosok is h túllendül. Eddig olyat csinált max h 3.ban rosszabb minőségű úton elkezdte eltekerni a hátsó kereket, szóval inkább driftel mint egykerózik
hm...probálgattam már ovatosan,de nemhiszem h nagyon lehet 1kerekezni a 650nel...
Dehogynem, levegoben van az eleje akkor nem erzed hogy ráz nekem is elkezdett szépen lassan az eleje razni. 80tol lassulok elengedett kormannyal akkor 60nal nagyon csunyan elkezd szitalni. Gumikopástól is lehet, kormanycsapagytól is.
azt a rudat kézzel nem nyomod be az tuti. ezelőtt azt írtad hogy kiemelve maradt a kuplung mert beraktad sebességbe és meg se mozdult a motor, tehát nem lehet összeragadva. ha le van szedve a munkahenger akkor is ki van emelve a kuplung?
Sziasztok szétszedtem ismét kérdés,a munkahenger alatti vas pálca nyomja ki a tengelykapcsolót? Ha benyomom célszerszámmal kiemel?,mert ha igen az gond mert nem tudom benyomni,ebből gondolom hogy összeragadt. Köszi!
az nem jo megoldás xerintem...
keményíts a hátsótelón és húzd jobban a gázt
hm...ma elvittem gumishoz az elsö kereket...rárakta gépre, nem mutatott hibát...súlyt sem kért...
leeresztettük nullára,majd ujra fel 2,5re...
szemrevételezés alapján sem találtunk hibát...
de még mindig ráz picit...
nincs ötletem...
El tudom képzelni a Zolinak mennyire hiányoztam tegnap este értem haza:
Gondolom Zoli bánatában dupla adag fagyit evett
Volt, vártunk.
Lett végülis Mecsek karika ?
Nagy eséllyel nem sikerült jól összerakni/takarítani az alsó hengert vagy a felső megszorult illetve nem enged vissza, újra átnézés jön.
le bizony...azonnal... xar lenne,ha az nyársalna fel....
hát ha babráltad a munkahengert akkor gyanús hogy ott a gond. ha újra leveszed és nem marad kiemelve akkor pedig biztos. jól raktál mindent össze biztosan?
Ez azután jött ki hogy kipucoltam az alsó munkahengert,összeraktam új folyadék,légtelenítés,és kiemelve maradt,abból gondolom hogy járó motor bemelegítve kb50-60 fok behúzom a kuplungot 1-esbe teszem indulnék kiengedem a kuplungkart és áll a motor nem indul el hiába pörgetem. 5100 10w40-es friss olaj. Tudnátok segíteni?? Köszönöm