Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nekem csak a vasarnap jatszik
Csapatás
Szombat vagy vasárnap lesz a csaparás?
vagy Bükk vagy egy kis Aggtelek?
Ebbű még Mátra lesz...
Amit amúgy leaszfaltoztak, szóval egész jó, és rajzanak a motorosok ezerrel...
Én a kanyargast preferalom
Nem tudom. Ki mit szeretne? Nekem volt egy olyan ötletem hogy arra Nógrád megyében lehetne, de részemről balcsi is jó. De szerintem Nógrádban kisebb a forgalom.
Terv hogy merre menjünk?
Nekem is be van foglalva a naptárban már régóta
14-e 20fok napsütés,csapassuk!!
nekem jo az okt 14e
Már én se tudom. Volt itt valami varia. Ha jó lesz az idő én két hét múlva hétvégén mennék egy nagyobb kanyart. Ha nem, akkor szopó.
Nekem is eltört még 70000km környékén.
Kazettás magnó mechanikában találsz ilyen rugót.
most nem jut eszembe de aszem a csajomnak volt vmi cucca. talan hajcsat? abbol operald ki
vegyel zarnelkulit mint en. jobban is nez ki plusz nincs ilyen gond többet
Filóztam én is rajta, de sajnos nem nyomó, hanem torziós rugó kéne...
Ilyesmi:
golyostoll?
Viszont van egy újabb brutális problémám.
A tanksapka kis lifegő fedelének eltört a rugója, úgyhogy most lifeg ha kell ha nem...
Ilyen bolhafingnyi rugót honnan lehet szerezni?
Én is próbálkoztam O-gyűrűvel, de nem vált be.
Úgyhogy megkínáltam egy kis pasztával
(http://www.soudal.hu/diy-szili...)
Azóta jónak tűnik...
Mikor gurulunk?
Én is nagyon sokat szívtam vele, volt több új tömítés meg plusz ,,O" gumi gyűrű, de akkor is folyt. Végül 2mm VITON gumi lapból készült a gyári tömítés mindkét oldalára tömités , plussz kellet vennem 4 mm hosszabb csavaroka is. Igy 1-2mm helyett kb. 5mm szélességben tömit kb. 6 hónapja nincs gond vele. Az ötletet a TLZone forumról vettem.......de működik.
Sajna a gumi m2 ára: 76.000.-+áfa, de az egyetlen ami minden kőolaja származéknak ellenáll és bírja a 200 C-ot is.
A 29-30 nem jó nekem a többi oké.
A vasárnapok nekem is jók
Nekem az a baj, hogy most vasárnap nem érek rá. Jővő héten készenlétes vagyok, aztán a szeptember el is ment. Hát ha szar lesz az idő, akkor bukó.