Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mikori évjáratú tsr-ből való? most nem tudom hogy amiket gyártottak a tsr-hez az mind egyforma-e?milyen állapotban van? Mer az enyémben nagyon zörög már,és nagyon idegesítő!Ha jó, akkor kitalálunk rá egy árat;) válaszodat előre is köszi!
nekem van! ha érdekel írj ide és írj egy árat is h mennyit ér neked. kacsa0074@freemail.hu
irtam de nem kaptam választ pedig nagyon kellene köszi válaszod
suzuki tsr125-höz keresek kuplungkosarat! Ha valaki tudna segíteni azt megköszönném! :)
ugyan az a mérete , osztása
mz lánc tökéletes rá
Sziasztok.Valaki megmondaná,hogy a hátsó kerék és a kormány csapágynak mi a mérete?Vagy hol tudnák hozzá alkatrészt beszerezni?
Nemrég vettem a mocit és még nem vagyok jártas a dolgokban hol lehet beszerezni hozzá az alkatrészeket.
-vízgomba
-kuplung lamella
-kerékcsapágy
-kormány csapágy
-ford.szám spirál
ha valaki segíten eben!
Nekem van powerem!
Írj ide: b.feca12@gmail.com
Sziasztok !
van egy Suzuki ts 80 as és nem találok hozzá vizpumpát tudna nekem segiteni valaki hogy mi kompatibilis hozzá ? előre is köszi
Üdv! Nem tudjátok, milyen lánc méret jó a tsr-re?
Ja és nem tudtok eladó simsont max 20.000-ig? Az sem baj, hogy nem működő képes és szakadt állapotban van!
igen én is most vettem bele prox-ot
hali mindenkinek tsr 125 komplett powert keresek légyszi segitsetek köszi
Köszi!
van 1 suzuki márkaképviselet Kecskeméten , ők mindent beszereznek neked , én is onnan rendeltem ! teljesen meg vagyok elégedve velük , ha gondolod itt a számuk :003676328633
Sziasztok!

Én most vettem motorhibásan egy TS125-öt, még nem volt suzukim, nincs tapasztalatom.
A vas 1988-as tipus, ha jól láttam.
Meg tudnátok mondani, hogy milyen dugó, hajtókar és egyebek kellenek ehhez a tipushoz, ha fel akarom újítani?

Előre is köszi

Szali1
hali most vettem tsr 125-öst "89-es komplett power kellene (mindenestül elektronika bovdenek +ami a hengerbe kell ) irjatok v hivjatok (06/20 542-88-62 ) fontos lenne kőszi
Szia
Elkelt minden!
Hozzászólásom meg nem tudom törölni.
üdv
hali engem érdekelne a láncszett + hátsó sárvédő ha még meg van köszi üdv: ádám
valakit érdekel kerék gumistól?
a hátsó zsír új heidenau 120/90/17
az első olyan 70%-os
pireli 100/90/19
hátsó gumi 13e
első gumi 10e
ha felnistől viszed akkor az még +5e darabja
tel:06307316232
msn:czegledi_zsolt@freemail.hu
face: zsolti czeglédi
Helló ezekből csak a főtengely van meg de azt is hajtókar csapágyazni kell menetei jók
Sajnos nem, csak TSR-hez
hello. nekem konkrétan csak főtengely, dugó, hajtókar, hengerfej kellene. ezek összessége meg van még. üdv
Tsx-hez nem tudnál egyet intézni?
Eladó TS-R szerelési útmutatók!
(4 db, angol nyelvű, részletes leírással[spec. szerszámok])

Az ára 3500Ft + a postaköltséget a vevő állja.
Az első képen a két jobboldali könyvben van pár hiba (a szöveg utolsó sora lemaradt) a hibájukra tekintettel ezek 2500Ft+postaköltségbe kerülnek.
Érdeklődni lehet: dany98@citromail.hu vagy a 06 30 750 1415-ös számon 16:30 után!

Az egyik hibátlan példány már elkelt már csak egy maradt de ha igény van rá akkor intézek még...
Ez a fórum tiszta halott...