Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

bocsi de már el adtam a motort
suzuki tsr 125 re keresek power tengely mozgato mechanikát ami a henger oldalára van felcsavarozva tud nekem valaki eladót elöre is kössz
hello nekem arra az alkatrészre lenne szükségem ami a power mozgato mehanika a hengerre van felcsavarozva a power tengely nélkül megvan ez még ?
Jónapokat kivánok!
Olyan kérdésem lenne hogy nincs-e valakinek 200-ashoz 4. fokozata?
Sziasztok .Segitseget szeretntek kerni,van egy tsr 125 os mocim,7000 ford folott eltunyul,nem ugy megy ahogy kellene.Mi lehet a baj. gyertya uj dugo uj.
Köszi a választ! :)
az a baj hogy a magasságomból nagyjából 130 centit a lábam teszi ki,olyan motort keresek,aminek a lábtartó-ülés távolsága minél nagyobb.
Mondták a cruisereket,de azok is kicsinek bizonyultak,utána ültem egy nagyobb endurora,azóta gondolkozom ezen a kivitelen.
Üdv!
Érdeklődnék, hogy megvan-e még a főtengely és, hogy tsx125-be jó-e?
Csak akkor, ha még nem ültél jobb paripán! Én 198/130 vagyok, Simsonról, Mz-ről átülve eszméletlen a különbség! Tanulni ideális, meg mászkálni ide-oda. Egy idő után viszont megszokod és gyengécske lesz (tsx125 van)! Ettől függetlenül megtartom, mert vadászni eljárni pont elég. Szeretem ezt a motort!
Helló!

Engem érdekelne Suzuki TSR 125 kipufogó rendszer,kuplung mindennel,hengerfej tetején lévő víz be ömlő csonk és hátsó
kerék tárcsafék max 1* leszabályozva.
ELADÓ SUZUKI TSR SZERELÉSI ÚTMUTATÓK /SERVICE MANUAL/ !

Angol nyelvű, sok ábrával, pontos méretekkel!

3500Ft (+ a postakölség!) érdeklődni a dany98@citromail.hu-n vagy a +36-30-750-1415-ös számon, 15:00-tól!
Jó állapotú idomokat keresek.
Sziasztok!
195 cm magas 105 kg tömegű embernek ajánlanátok a 125-ös gépet?
Szia!

Nekem van féknyereg eladó, ha érdekel!

CSörögj rám és megegyezünk.

06304807856
Szia !
Meg vannak még a féknyergek?
Ha igen mi az áruk?

Köszi
üdv
Keresek eladó kuplung kart és felfogatót.
Helló
Pár maradék cucc eladó
Üdv mindenkinek!
Tsx 125-höz keresek főtengelyt, jó állapotban! Akár DR650 alkatrészeket is tudok adni cserébe!
Üdv Mindenkinek!

Eladó vagy elcserélhető Suzuki TS 125 R Power szelep a képen látható oldali -ból 2 db, vagy cserélhető a másik oldalira ,sajnos nekem mindig a másik oldali törik el.......ha valakinek van a másik oldali darabja akkor kérem írjon

ha érdekel írj .....
Sziasztok!

Ezek maradtak, ha valami kell csörögjetek.

Megegyezünk ;)

0630/4807856
0620/8238061
küldtem yahoor-rol oda is küldheted
köszi
Hello megkaptam kuldtem is de rossz a citromail kuldj egy gmail es email cimet mert nagy felbontasu kepet akarok kuldeni h lasd h mien
Szia Feca!
Írtam neked emailt! Megkaptad?

Üdv:Réka
Nekrm van powerem! Irj ide:b.feca12@gmail.com
Sziasztok!
Valaki megtudná mondani hogy a Suzuki RM Powerszelep jó a TSR-be is?
Ugyanaz?
Köszi
üdv
Tsx 125-höz keresek főtengelyt, jó állapotban! Akár DR650 alkatrészeket is tudok adni cserébe!