Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nekem 24-25mm es mert ha nagyobb lene a tet engejed az t esztergálni lehetne de így nem sajna
20 mm, a magassága kb 150mm de az alján rajta van a csapágy, úgyhogy nem tom ott mekkora.
nonoka83@freemail.hu
szasz érdekelne hogy mekora a nyak tengej átmérőlyE?
Szeva!
Nekem volna egy komplett teló kiflikkel együtt!
32 mm, de szerintem belemegy,mert én próba képpen beleraktam simóba.
és tárcsás. nézd meg a képet és ha érdekel akkor szólj.
Üdv: Nono.
S.O.S!

valaki le tudná írni a Suzuki TS-R! 125 ös lendkeréklehúzó adatait?
helló
van egy eladó Suzuki TS125Xem elől tárcsás, Hibátlan állapotú:160ezerért ha érdekel atika199@freemail.hu vagy 06304514435
akinek van eladó 30mm-es átmérőlyű tárcsafékes első teleszkóp ja az irjon
akinek van az irjon ere a cím re buldog94@citromail.hu vayg msn:buldogrw@hotmail.hu lehet fordított vagy sima csak legyen tárcsa fékes és 30mm átmérőlyű szár vagy a fordítotnál a felső rész
derbi rabasá hoz kéne
Sziasztok!
Nekem Ts 50-em van és keresek hozzá: hátsó lánckereket(nagyobbat), bal oldali idomot.
De nem találok semmit. tudnátok nekem segíteni? Köszi.
Suzuki TS-R 200 '95 eladó érd.:e-mail,msn az adatlapon
szevasztok.
kene nekem egy suzuki tsr 200 ba hajtokar meg power tengely ezekt hol tudom beszerezni es kb mennyibe kerulnek
kosz
hali
Hamiricsi! kijavítalak kicsit...Ha már a dugattyú kopik az már rég rossz...Ha jól van összerakva akkor csak a gyűrűk érnek a henger falához én úgy tudom...
Én már cseréltem kétszer is az egyik SKF volt, szétdarálta teljesen, azóta megint SKF van benne, de még idáig jó.:D Koyot szerettem volna, de az drága...
Üdv!

Nem akarlak megbántani de ha az a blokk 30e km után bontatlan akkor kb most kell megbontani!
Nem azt mondom hogy szar a motorod de egy iylen pörgős kétüteműnek ha gondos gazdija akar lenni valaki akkor 5ezrenként dugattyú csere és 10 max 15 ezrenként hajtókar csere.
Persze minden függ a használattól is de én nem nagyon hangoztatnám ezt a bontatlan blokkot!
A dugattyúcsere azért fontos mert ezek ha jól gondolom már alumínium hengeresek és azt nem lehet fúrni.Ott a dugattyú kopik és az elhasználódott dugattyú rengellenesen koptatja a hengert ami nem két forint sajnos. :-(
Az is igaz hogy szemre egy 5E km-es dugattyú olyan mint amit beleraksz újat de mégis cserélni kell.
Tényleg semmiféle rosszindulat nem volt a kis irományom fogalmazása közben a gondolataimban.
Bocs hogy beleszóltam a beszélgetésbe így tsr nélkül is.
üdv!
nekem az eladó így mondta, hogy beviszem és ad helyette másikat
Helló!
És azt nemtudod hogy szám szerint kell-e kérni vagy bevinni és ugyan olyan méretüt?
csapágyboltba!

tegnap előtt voltam én is megkérdezni!
200FT os kínaitól a 2000FT os SK (asszem a legjobb minőségű csapágy) ig mennek az árak
Sziasztok!
Valaki megtudná nekem mondani hogy hátsókerék csapágyat hol tudnák venni a tsr-em be?
Köszi
üdv
fiatalabb DT ket
1994esnek adnak el 1989es motort (hátul még dobfékvan!)

nah meg a 40LE-s motorok
Berúgókaros!

NEM DR felépítésűek!
6202
keresek tsr 125 be PÓVERSZELEPET !
Az a baj a Tsr ből kevesebb van és drágább kevesett hoznak be külföldröl jó állapotban majdnem szalon állapotban mint a Dt-kből.A Tsr ek azok öninditósak ?Bár elnézve a 2 motort nemis teljesitményben inkább felépitésben maszivabnak tünik a Tsr.És ugyanabban az árban fiatalabb Dt ket lehet kapni.
csak crosst azt pörgeted orba szájba és nem 6-7 liter lesz hanem másfél tank
DT-t utcára találták ki TS-Rt is de inkább azzal mennék el terepezni! Crosspályát is bírja!
Alkatrész alíg kell hozzá! MONDJUK attól függ hogy hogyan használod...
Köszi hát ha szinte ugyanaz akkor lehet hogy a yamahára esik a választás mert ahoz sók alkatrész van.És az igaz hogy a Tsr hez ritka az alkatrészellátás ? Ha nem akkor milyen árakon van ugy viszonylatban más márkához?Ugy vagyok vele hogy nekem ez a motor inkább terepezni kell de ha olyan 6-7 litereket eszik akkor lehet célszerübb egy 125 ős cross mert kb az is ennyit eszik csak az legalább már megy is . Hát nemtudok dönteni.
Haveromnak volt DT-je és kb úgy ment mint az enyém szal sztem egykaptafák ezek kisebb eltérésekkel.
Nekem 100-on megeszi a 6-7litert úgy, hogy városba járkálok vele.:)