Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

megoldódott a kilóméteróra dolog de nem tudja valaki,hogy menyibe kerül 1 lánc szett?
ja és azt lefelejtettem hogy 1995 :) ja és azt is hogy kurva ideges vagyok mer nemtudtam elmenni endurozni mert első defektem van :@
177.000 Ft
én kicsit utánanéztem már a dugó árának. 28.000 Ft a dugó és asszem 6.000 a gyűrűk hozzá
mennyiert vetted a tsr 200 at? és milyen évjarat?
nemtudja valaki mennyibe kerul egy dugo tsr 200ba na meg a furas arat?
Hellótok!
Én csütörtökön vettem egy TS-R 200-at.
Ha valaki tud bármilyen robbantott rajzot vagy valami komolyabb info-t a motorrol.
Légyszi linkeljen. :)
Ok.Én a végér 20.000pénzt kérek.ha neked jó akkor írj.Viszlát
Ahogy írtam nekem csak a vége kellene a hangtompító része a komplett rendszer nem, mer az van nekem is.:) Ha eladnád külön akkor szólj.
sziasztok
az lenne a kérdésem,hogy tud e valaki 125ös tsr hez eladó használt kilóméterórát és mennyiért
elég fontos lenne,meg még érdekelne lánc,lánckerekek ez is lehet használt de azért ne nagyon és még pár apróság de azok most nem sürgösek nagyon kösszi elöre is
Sziasztok!bocsi nem akrta írni hogy ez lenne az csak véletelen volt. Akkor kell a kipufogo
Sima, meg refi van rajta.
szóval van rajta helyzetjelző sima meg refi?
Működik rajta minden aminek kell, de hogy hogyan van bekötve azt ne kérdezd.:)
De asszem még megvan valahol.
milyen világítási "módók" vannak?
aha
eredetit nem kaptad hozzá?
"univerzális" fej idom sok helyen lehet kapni és az ára se vészes, de pontosan már nem emlékeszek rá.
Nekem csak a hangtompító dob kellene nem a komplett rendszer.:)
fejidomod milyen?
ez?
Ez lenne az!
Szia.Nekem van egy gyári kipufogóm én ezért 45.000Ft kérnék de ez irányár.Ha kell akkor írj!
Hali! Nekem is van egy Suzuki TSR 125-ös gépem és keresek rá egy gyári kipufogót nem tud valaki? Mert ami most van rajta az szörnyű hangos...gyárit sehol nem találok.

A gép:
ez a tarjani motorbonto oldala.? ami az öreg faszi udvaraban van?
www.gerecsemotor.hu
de tsr re nem gyártanak asszem kipufogót (ami pont tsr re van fejlesztve) de lehet kapni
szevasztok sracok!
nem tudjatok hol es mennyiert tudok suzuki tsr 200ccm re komplett kipufogorendszert venni? elvileg a 125os é is jo ra.ha tudtok valamit irjatok
kosz
csa