Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Helló! Bocsi, hogy ide írok de nem találtam máshová helyet:D
Suzuki RMX 50-be milyen gyertya való(gyári vagy valami más)?
Köszi a válszt!
Üdv.:Tibiii
évjárat
felszereltség(fékek, motorikusan)
esztétikailag (külsőre) szebb a ts-r (szerintem)
TSR és TSX között mi a különbség?
Szerintetek mi a legjobb motor márka? szerintem a Suzuki,de ez az én véleményem.
Sziasztok!
Nincs véletlenül valakinek egy eladó power szelep szárny ami nyit és zár ?Vagy nemtudja valaki hol érdeklödjek?Köszi
Üdv:Tyereskova
az hogy 27 +- max 2 LE vel
Sziasztok. Ti nem tudjátok pontosan hány le-rős 1 tsr 125?Én néztem sok helyen hogy 30 lóerős de a papírján kb:10 le körül van.Akkor most mi az igazság?
sziasztok.van egy rmx 50 2002 es karbi hibával(uszo nem zár rendesen)eladnám ragy elcserélném 125ccm endurora vagy nakedre.E-mail ocsi.horvath@gmail.com vagy 0670 3684069
helló 70.000ft adnák a motorért ha oda adod annyiér.többet nem ér a javitás 1 kisseb vagyon.És a Neten tipp-topp van 160.000ft-ért.
Eladó Suzuki ts125rr 1994-es! Motorja megszorult menet közben kis tempónál így nem volt esés! Nem szedtem szét, mert egyben szeretném eladni akár alkatrésznek is. A többit telefonon.:30/912-0736
120000 Huf
ki kell szedni az elsőtelókat és fel kell rá húzni
megvan az eredeti be kell vinni egy motorosboltba és legyártják?
vagy a hengerfejet be kell vinni (motorosboltba) és az álltal le lehet gyártattni
Teleszkópharmónikát hogy tudom lecserélni?Suzuki TSX 125-ös motorom van
Sziasztok! Nincs valakinek egy felesleges eladó hengerfej tömitése,? Vagy nem tud valaki honnan tudnák venni?Köszi elöre is !
Üdv mindenkinek:Tyereskova
őőőőőőőőőőőőőőőő elfelejtettem mit akartam írni!
van benne fekete
és van fekete piros CRM!
TE SZÍNVAK

FEKETE-PIROS

CéeReM
PIROS

TÉESER
hozzáértek a motorhoz a motor megölte őket és azonosítani kellet az ujjlenyomatokat
Miez?
miért nem vagy beteg?
köszi te se panaszkodhatsz:D:D csak nincsen kép a tiédről me suliba vagyok :P