Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ezt az oldalt kerestem

Ha jóltudom ez a TS-R megvan fúrva nem?
hát gondolom ezek a ts-r 32 küllősek...ahoz...nemis tom...enyémbe elég drága lett mert 36 küllős...meg elég márkás....de nemtudom milyen mehet bele....cagiva mito felnikkel lehet, vagyis Rxbe azt belelehetett tenni...igaz h a kereket megkellet fordítani a lánckerék miatt....bár a tsr-be jó lenne....hát nemtudom méricskélni kell meg megkell kérdezni pár embert h mondjuk a mito felni méreteit....viszont ha küllőset akarsz akkor vagy kiadsz érte annyit vagy nemlesz sm-ed
ezek a képek honann vannak?
hát ha nemis simson kerékkel, de valami olcsóbb megoldás biztos van mint egy sumermoto szett
attól függ hogy a kerék agy megfelelő-e
hy! Valaki gondolkodott már azon hogy supermoto-t farag tsr-jéből, de túl soknak találta a szett árárt?
Nekem volna egy ötletem csak nem tom hogy megvalósítható e?! Nem lehet egy másik motor első kerekét (pl: simson, stb) átfűzetni? szerintem töredéke lenne a költség! Vélemények?
2. képen valami jeti bemászott a képbe
nem mondtad neki hogy "Vissza mennyé" ?
Üdvözlet
Grat a mocidhoz
Sok örömteli motorozást hozzá
üdv mindenkinek egy újabb tsr gazdaXD
csőcsőcső!üdv köreinkben /// voltam ma csapatni és ti neeeeeeeeem
Üdv mindenkinek! Új tagja lennék a TSR társadalomnak!És 2008 ban az első hozzászóló! Boldog és motorozásban gazdag új évet minden motorosnak!
jajajaja mindenkinek boldog újévet még annak is aki nem olvassa
Minden TS-Res Kategóriatársamnak Boldog Újévet kívánok
Persze annak is aki olvassa
nektek is így útólag bocs csak elfelejtettem ide is benézni
...ezek szerint csak mi ketten szedünk Béres cseppet... Boldog Karácsonyt Neked is!
Boldog Karácsonyt Mindenkinek - olvassa valaki?
Helló! Mi újság a TS200R-el?!
én bakancsot meg hátsó gumit
benzinkút az van itt
nem csak elmegy összes zsé ajándékra és nincs benzin a mociba de karácsonyra benzin kutat kértem szal
Mindenki téli szervízen van?
Helló! Ha megvan még a motorod, tudni szeretném hol lehet megnézni, kipróbálni?
Nekem van egy szép Apriliám, 125-ös RX, 34 lovas, kitűnő kezdő-tanuló motor. Ezt szeretném nagyobbra cserélni. (talán téged is érdekelne értékegyeztetéssel)
Kösz., Király
nekem is mondták hogy rakhatok egy kicsit de fölösleges mert az olajszivattyú bovdenjét feljebb állítottam és igy még majdnem többet is kap meg amugy is fröcsög a kipufogón.nem kéne a hátamra még több.
benzinhez te teszel +adalékot?