Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

köszi rendes vagy hogy megnézted ,de ezek türés,illetve ütéshatárok ( intervallumok ) nekem meghúzási nyomatékok kellenének azokat newtonméterben adják meg és olyan 50-65 Nm körül lehetnek kb
basszus összecsúszott
Conrod small end I.D Standard Limit Unit: mm (in)
20.003 - 20.011 20.040
(0.7875 - 0.7878) (0.7890)
Crank web to web width 53.0 +- 0.1 -------
(2.087 +- 0.004)
Crankshaft runout ------------------ 0.05
(0.002)
karburátoron lehet állítani
8.5: 1 E-02 04 18
7.3: 1 E-21

ha neked ez mond valamit így kell beállítani
Crankshaft runout
Service Limit: 0.05 mm (0.002 in)
Conrod small end bore I.D
Service Limit: 20.040 mm (0.7890 in)

ezeket találtam de tovább olvasom még
az jó lenne ,előre is köszi
ugy ám
holnapra megkeresem neked oké a nyomatékokat
legjobb lenne egy szerelési kézikönyv tudok más tipushoz adni cserébe
igen, meghúzási nyomatékok kellenének
MEG KELL HÚZNI MINT A PICSA
nyomaték érték kell a haverodnak?
sziasztok! a haverom nemrégiben vett magának egy 125 -ös tsr-t volt a motorjával egy kis probléma ami azóta el lett háritva össze is lett rakva csak kéne egy-két meghúzási nyomaték. nevezetesen:a főtengely két végén,a kuplungagynál a kiegyenlítőtengelynél.aki tud segítsen!köszi szépen !jó motorozást mindenkinek! Peti
Helló mindenkinek!
Úgy látom itt elég tapasztalt TSR-es profikbol áll a csapat....
nem vagyok valami nagy motor szakértő valaki tudna tanácsot adni a mocimon nekem is olajfojás jelentkezett az első kipufogo dob alján a hegesztés környékéröl szivároghat az olaj,a jobb lábfejemre porlasztja menet közben a cipöm tiszta olaj lessz, a hátsó kipufogó dobból is eléggé fröcsög az olaj és hidegen jelentössen füstöl is ,szerintem tul sok olajat kap,hol tudnák állitani hogy kevesebb olajat kapjon? valaki tudna segitteni vagy véleményt mondani?szerintetek is onnan jöhet az olaj a moci jobb oldalán a kipufogó dob aljára és a blokra?szervizbe nem szeretném vinni inkább ne nyúlkáljanak bele........köszi előre is
sziasztok
Kicsi dagonya volt errefelé néhól
de tényleg nagyon jó idő volt!
A szombatom : nagyon jokis moccis idő volt !
Csakha valakit érdekelnek ezek a képek
ha nem akkor is
Szia! Kösz az infót, először én is túlfolyóra gondoltam(a bemarás miatt), de most már jelentős az olajfolyás és ez már nem lehet normális! A mocin egyébként nem vettem észre semmit, tehát valószínű nincs nagy gáz!
szeva , hát nem tom,hogy mi lehet pontosan a probléma? énis egyszer kétszert észre vettem hogy valami olaj szerűség jelenmik meg ott de különösebbet nem vettem észre,de ha jol megfigyeled akkor a powernak a porvédője alján van egy kis bemarás(tulfojószerűség?) amian távozik a nemmegfelelő mennyiség? aztán nem tudom ám de amugy semmi rendelenességet nem észleltem azota
...de mi is, ééés azóta is csapatuuunk!
Sziasztok!
Nekem egy kis segítségre lenne szükségem! Van egy 93-as Ts125r-em és a powerjából folyik az olaj! Mi lehet a gond és mi rá az orvosság? Ha valaki tud légyszi segítsen!
Mindenképpen küllőset szeretnék! A simsont csak példaként hoztam fel. Majd jobban utánajárok és ha jutok valamire majd szólok! Kösy a hozzászólásokat! De lehet hogy egy garnitúra cross gumit kellene vennem és irány a terep! Majd meglátjuk.....
szerintem is fasza lett
kiváncsi vagyok arra hogy mehet
nem kis munka lehetett vele de nagyon jó lett szerintem
a képek azt sugallják