Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jó néz ki vele ára 10e fölött volt ?
boogie srác
ők tuti hogy jól megélnek ebből
az a hihetetlen, hogy megélnek ebben a csöves országban
Sopron környékén is működik egy faiskola ahol foglalkoznak FA ültetéssel. valószinű nem ilyen masinájuk van, de ők is kibányásszák valahogy a nagy fákat és el is ültetik. ha jól emlékszek 10-12cm törzs átmérőjű és 8-10 méter magas fákat árulnak.
sziasztok! segítünk! bukósisak és ruházat javítás olcsón,próbát meg ér ! képet küldesz a problémáról, legolcsóbban orvosoljuk! nem tákolmány,minőségi anyagokkal dolgozunk,szerintem jobb a gyári anyagoknál ,amit max 1,5 évre gyártanak! ha nem tudjuk megoldani,inkább szólok h nem vállaljuk!

http://motorosruhajav.blogger....
Viktor, nem lett motorozás. Nyírádra mentünk autocrossra.
nézmááá' hogy leosztják a jónépet
Nehogy azt hidjétek hogy ez azért van mert meg akarok ebből gazdagodni!hanem nulára szeretnék kijönni!már idáig is sokba van Engedélyeztetés,mentő,díjak,kaja,pálya igazítás! Na de bocsi ezt nem azért írtam hogy panaszkodjak csak azért hogy lásátok hogy mennyibe van egy ilyen rendezvény,megnőttek a kiadásaim is!De ez még szerintem akkor is egy baráti ár! Hivatalosra meg muszáj volt meg csinálni mert vannak ellenségeim!Na mindegy ez mind az én problémám! De remélem eljöttök azt motorozunk egy jót! Szeretettel várunk mindenkit, Nézőt versenyzőt egyaránt !
Várjuk már nagyon Csiszi! Biztos nagyon sokan leszünk már annyi felől hallottam,hogy jönnek.Kicsit sokallom a 4e-ft-os nevezési díjat a tavalyi 2-höz képest de hát ez van...
A 2013-as év harmadik endurocross edzőnapja Ásotthalmon Április 21-én.
Csiszicross
Ásotthalom,(Halastelek)
Gps: É.sz. 46.18875
K. h. 19.72850
Szezon nyitó motorozás,edzés!
8:00-10:00 Eligazítás,Regisztrácio
10:00 Futamok: Kezdő,Haladó,Profi kategóriában
Kezdő és haladó kategória: 2x30perc+1kör
Prófi kategória 2x60perc+1kör
Képekről profi fotósok gondoskodnak!
Rendezvény ideje alatt Büfé,Mentő lesz!
Pálya használat 4000Ft ami tartalmaz egy tál meleg ételt!
Szeretettel várunk indulókat és nézőket egyaránt!
Belépés mindenki szamara ingyenes!
Érd: 06306841862
Már kaptam az infót.Nem fogod tudni megnézni
Nem sokára tolom az új linket!
http://youtu.be/ze6YME-dBqQ

Felvonulás! Több mint 400 motor!
ééértem. jójisazahondaa
rhég láttalak.
megbeszélhetnénk valami találkát. esetleg kijöhetnétek inni vagy valami...
Egyébként ezt a rendszámtartó sárvédőtoldatot kifejezetten egykerekezéshez találták ki, hiszen akkor áll megfelelő szögben és magasságban. Tehát adott a feladat. Szerintem a rendszám gyártás mint egyedi azonosítójel meghamisítása hamarabb kiveri a biztosítékot ha megállsz egy rendőrnek, ez ugyanis bűncselekmény. A helyszínen fejbelő. Egyébként bármelyik rendőrrel, akivel normálisan beszélsz, normális lesz veled. Örűl, hogy egyáltalán papiros a motorod. Igen, Passz, xr 250 van, mert CSAK A HONDA A MOTOR, erre kellett rájönnöm öreg fejemmel. 400at kerestem, de ez jött. Karácsony körűl vettem, akkor mozogtam is vele, aztán darabokra szedtem. Még pár apróság van rajta, de szinte kész. Majd teszek fel képeket, vagy megmutatom.
mi lett a motor dzsí-pí időmérőn
így van fenn nekem is de egyszer leszakította a sárvédőmet lámpáástól azóta táskába hordom a rendszámot
Gábor, megmondtad a frankót!
Miújság veled? rég jártál erre...
Van most motorod?
műszak is meg minden .. csak nekem nincs rá jogsim .. csinálnék másik rendszámot és úgy mennék vele ..
Nagyon. Engem majd levertek az xr-ről a minap a kárász utcán, pedig még rendszáma sincs, nemhogy srégen állt...!
Szegeden mennyire piszkálnak a rendőrök ha van fent rendszám kb. 75 fokba áll ? és alig látható .
http://www.fmp-motorosok.hu/images/banners/kimadoc.jpg