Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ott írta csak rendszámos csere.
uhh, lemaradtam... kifejtenéd?
rendszámért.
Pisti miért adja el?
Semmi gáz, jó kis nap volt! Csapágy ügyben meg keress bátran!
jo kis gepezet. koltsegmentes.

az asotthalmi fenyves fele nem akartam menni a vadaszok miatt. a faradtsag miatt mar eszembe se jutott hogy a vaddisznok fialnak es igy a ruzsai erdobe ugyanugy nemkene bemennuk.
Lasi többet tud a gépről. Cimborája a gazdája.
A múltkori túrán volt velünk egy kis ideig.
Nekem úgy tűnt, rendben van a géposztály.
amiben tudtunk segítettünk.
nagy mázli volt hogy sikerült szerszámokat, eszközöket össze kaparászni. illetve hogy nálad is komplett szerszámos doboz volt.
ha nem sikerült volna megjavítani a polát akkor gyanítom hogy az esti túra is elmaradt volna.
így utólag úgy látom az a fél óra szerelés bőven belefért
Az király.Nagyon hosszúnak tűnt az út mikor mentünk ki a pályára.Elfáradtam én is elég rossz volt az út is mikor mentünk ki a pályára.
Nekünk FMP Csabával 120km jött össze.
Mikor elváltunk, onnan még elmentünk a derbi pályára és a kilátóba. Utána meg vissza Domára. Pár km "eltévedéssel".
Pola: körülbelül hány km motorozhatunk?
Látszott rajtad mikor kijöttél a pályáról hogy fáradt vagy.
Klasz volt, de azt hittem, hogy soha nem érünk fel.
A pálya most nagyon sokat kivett.
Jó lett volna ha én is ki tudtam volna menni veletek a kilátóba.Nem voltam éjszaka még kint a kilátóba.
a mai napnak.

21'30-ra értem haza. Felmentünk még a kilátóba. Megnéztük esti fényben Rúzsát és Öttömöst.
Holnap újra szétkapom a szíj környékét. Jobban ki kell takarítani.
Szervizelésben köszönöm mindenki segítségét és türelmét.
Eszméletlenül tele volt a hajam szemem homokkal.Motor úgy néz ki mind ha sivatagban motoroztam volna.Minden tiszta homok a motoron.
fél7 után leváltam a csapattól. jobbnak láttam haza jönni.
kedvem lett volna még menni mer szeretek eleve sötétbe menni. csak őszintén megmondva szégyeltem magam hogy a sötétbe nem tudok úgy tájékozódni (és fullra nem oda jutottunk ahova szerettelek volna titeket vezetni)
egyébként jó móka volt. ritkán quadozok ilyen jót, ilyen jó társasggal + még jó idő is volt ránk (most kezdett el szakadni az eső nemrég...)
Király volt ez a ma motorozás.Marci Csaba bocsi hogy nem köszöntem el tőletek.De nincs töltésem a motoron és ki is vettem az akkumulátort a motorból.Nem láttam az úton semmit így világítás nélkül.Ezért inkább egyből jöttem haza.
korán leváltál. még ruzsán kerültünk egyet. a többiek talán még mindig úton vannak
szombat 12 kor találkozunk Marcival a rúzsai derbi pályán kerülünk egyet majd speedway mórahalom.ha valakinek van kedve pályán tali v szegedről is mehetnénk együtt ha van jelentkezőő :D
annyit tudok csak hogy valaki nagyot esett..
nem
mi történt?
elso uzenet telorol. fejlodok Zsolti :)
crosspalyan tortent esesrol hallottal? tudsz valamit?