Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

De lett. Ma HAJNALI fél 1-re értem haza. Most meg olyan vagyok mint a . Volt ott minden. Na meg nem csak Duna.
na lett duna túra?
hát persze. Csak a zöld időközbe elpirúlt, és leginkább csak 7 közbe van idő csavarogni. De nyugi, olvassuk, ha van mit.
Lapozgattam a fórumon. találtam régi képeket is. a képen levő emberek nézik még az oldalt?
köszönöm hogy megnézted. régen a 9 és a 10-es topic-ba írt, de miután meglett a zx10R-je már nem írt be.
azt hiszem téves volt az infó, mert motorozz.hun nem találom a tagok között. akkor lehet mégis ezen az oldalon van fent
szia! abba a motorozz .hu-ba nem szeretnék egyheti regisztációval bejutni. én meg azokat nem látogatom, lehet nem rossz csak nincs rá időm annak a limó srácnak kellene egy elérhetősége telefonon ennyi lenne a max kérés, ha látjátok vagy tudjátok akkor megköszönöm ha megosszátok velem.
fmp vagy motorozz fórumokon szerintem hamarabb eléred, látogatottabb oldalak
üdv! valaki ismeri-e H.limo-t szegeden, kawasaki zx10R-je van nakedre építve, a telefonos elérhetősége kellene?
haveri körbe adnék el áron alul pár ltz, trx did felnit.
fexek. jóéjt
annyit emelgettük a quadokat a hófúvásokba hogy teljesen kicombosodtunk
jég már nem volt annyira jó, nagyon parás volt. videó végén látszik is h a kamerát beledugtam jég alá. Marci kifirkantott nekem egy léket
múlt héten mentem én is két napot.....
nagy móka a hó ja
ugye hogy ugye?
nagy móka volt. közbe volt 1-2 pálesz is. nagyon megszenvedtünk a hóval
na akkor a vasárnapról bővebben
http://youtu.be/7S29Zm3lwcs
ípp nem.........de öregszem s nehéz a mnap...
hánytál
én inkább nem raknék be képet a vasárnapról...........
vasárnapi képek
sámli
meg hokedli kell neki , hogy arra a fenevad ltz-re felüljön...
rajta van a szemüveg, biztos ázsiai
ez ha letérdel eléd akkor rogyasztani kell