Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csiszi enduró legyen!
Szevasz Csiszi! Mizu veled? Vili vagyok ha nem jönnél rá elsőre, a bordányi endurópályaépítő munkás
Én már régóta készülök menni. Remélem most semmi se fog megakadályozni hogy ott legyek
VI. Csiszicross évzáró Motorozás LEGYEN?
Akit érdekel az hozászolásba írja már le hogy Indulna, és hogy őneki melyik nap lenne a jó! NOVEMBER 9. Vagy NOVEMBER 16. Ha összejön a létszám akkor lesz!
Szombat délután sima talaj várja a motorosokat Bordányban!( 2013.09.28)
benne vok,felvesszük a kapcsolatot facen és meg besz.írj már egy email-t.
gombi77@citromail.hu

merre szoktál tekeregni?én bordányba szívesen kimennék persze lábon
holnap vmerre?
köszi Marci az infót
láthattál párat, ugyanis makó felöl hoztak (szegeden át) vagy 9 autót legalább.
ahhoz képest hogy "roncsoknak" hívjuk őket, elég veretős autók. gondolok arra hogy milyen verseny futómű van alattuk, illetve erőforrásuk: vankel blokk, civic vti, audi v8, többféle turbó feltöltős motor stb. 250-300 lovas autók is vannak. a videón valamennyire látszik is hogy veszik a lapot
az elmúlt évek egyik legjobb versenye volt szerintem.
gilera runner 180 fxr mit szólna vele? D: visítana mint egy bekokszoolt kávé darálóóóó
este szegeden húztak egy egy roncsá tört autót gonoltam rátok jóó lehetett :D
Hello Dávid ! www.facebook.com/duneracing oldalon megtalálsz hogy képben legyél a túrákkal , versenyekkel egyéb motoros eseményekkel .
üdv marci .
austin, erről maradtatok le:
http://youtu.be/2V3-vN__wIU
Bocs, én voltam aki félre értelmezte a topikot. Eddig mint megyebeliek közösségi helye, úgy jártam ide (nincs se Makói se Csongrádi se Hódmezővásárhely topik külön, és ők is ide írnak amikor írnak). És azért írtam közeli városok neveit is. Mégegyszer bocs.
basszus,kicsit sűrűbben is feljöhetnék!
Kedves passz!mondjuk SZEGED és KÖRNYÉKÉRE gondoltam......
szóval tőlem mehet a menet hosszabb túrákkal is,vagy valami pályán a közelbe!Majd figyelem kicsit jobban alakul e valami és csatlakozom! :)
akkor egy turha keckemétig? vkiii
Lajkó P írta régebben hogy megnézné a versenyt.
kecskés helyett kecskemétre megyek. roncsderbi zárófutam lesz vasárnap

Kiskunhalasnál azok a homokbuckák egész jó célpont így hirtelen:)De ha van itt vki aki offroadozna egy komolyabbat abba benne lennék
vasárnap egy röffenés?D: Marci Lasi és a többiek!
gyere el kecskésre innen elnézhetünk bordány fele,vagy itt a quadosok tudnak egész jó helyeket.hosszabb túrába is benne lennél?
Azért az elég tág fogalom. Mondjuk ha ő vásárhelyi, makói stb akkor kétlem hogy csatlakozok hozzá...
Lasi a fórum nevéből lehetne következtetni .
háj.
minek a környékén konkrétan?
Hali sziasztok!
HA valaki krosszozgatna a környéken,vagy van valami összeröffenés szívesen csatlakoznék! :)
Üdv,
D