Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

aztakú
ezek nem rally pilóták, de legalább annyira kimérik a fékezést na meg hogy mennyivel szabad menni
helló

azabaj ez egy ufó!
láttam már ezeket a videókat.
múltkor nigger linkelte ki facen a netes élő közvetítését ennek a versenynek. estek csúnyákat bringások.
mehetünk Mórára crossozni :)
http://mxonline.hu/uj_palya_morahalmon
ősszel azért táncsak ráértek már jobban. már nem kell füvet nyírni, se juhot. nem kell barackot se szedni. tűzrevaló is már betárazva (jobbaknál ). ha nagyon unatkoznátok, akkor jöhettek hozzánk novembertől csemetét szedni segíteni
na akkor valamelyik hétvégén összehozunk egykis terepezést.
belevesztünk a munkába
kevés motorka volt az idén, az is inkább aszfalton...
természetesen
s veletek miújság?
lassan fiad is jöhetne velünk motorkázni
hát nemsokmi.
írogatok a fórumon időnként. néha kérdezek valamit - majd válaszolok is magamnak. na szoval nem látom hogy más is látogatná a fórumot, vagy csak nem ír...
felvetettük az ötletet hogy kellene egy kikapcsolódásos éjszakába nyúló quadozást kajálással, borozgatással beszélgetéssel. majd ezt dec 30 körül megismételnénk (ahogy elöző években is...)
hogy látod Zsolti? benne vagytok?
amúgy mi van veletek?
ezt a hapit véletlen ismerem is..
de a trike az nem kisipari
médincsájná.
most hogy mondod, tényleg
vannak ott elvetemült emberek
Vasárnap reggel 20.-án kezdetét veszi a II. Őszi MopedRally!Gyertek minél többen hatalmas buli lesz :)
viva csólyospálos!
sajnos a trikeok nem mindig sikerülnek olyan szépre mint a gyári motorok. ez szerintem végképp ocsmány
http://aprod.hu/hirdetes/quad-...
Te is itt a fórumon?
motor van/nincs?
Szeva Vili! Ezer éve! Szoktam bejárkálni hozzátok, de valahogy soha nem vagy ott. Biztos motorozni vagy... Jobbulást a műtét után!
oké! De hozzám jöhetnél a versenyre mert az főkép enduró?Jóbban mint cross!
Romániába járunk amikor csak lehet, de közben 1 hete kikapták a vakbelem, annak kb. 1 hónap kell hogy ismét lehessen motorozni! Sajna tudod én a cross-t nem erőltetem a sérülések miatt ezért nem látsz sűrűn ezeken az eseményeken! Amúgy minden ok, ha lesz időm kinézek hozzád Bordányba! Kicsit majd át kéne szabni az enduropályát hogy ne legyen mindíg ugyan olyan, úgyhogy gyűjtsd az ötleteidet! Üdv.
helló semmi különös! Motorozgatok! meg agyalok hogy legyen-e Verseny Nálunk! azért nem tudom mert nem akarók úgy járni mint a legutóbbinál,hogy kevesen voltunk és a pénzem meg benne állt!
Na és veled mizu nem jösz motorozni,nagyon elvagy innen tűnve a környékről