Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia! Gumi Max (Vajda Ferenc 06 20 5700712). Én saját magam szereltem fel a gumikat a motoromra, amíg volt rá lehetőségem. Nem szívesen bízom ezt a munkát (sem) másra, de benne nyugodtan megbízhatsz! Precíz, gondos munkát végez! Kerekek kiszerelésében, vissaszerelésében, láncfeszesség beállításában, nyomaték előírásokban segítek ha kéred!
De lehet hogy a pécsi szezonnyitóra kellene legurulni és az ők csapatukat bővíteni egy "szekszárdi klikkel" . Vélemény ?
Engemis érdekelne a szezonnyitó, meg sztem bandánkat is érdekelnE
Mivel még nem ismerjük egymást így nem tudhatod,
én társaságban nem szoktam eszetlenkedni, jaszkarizni.
Azt nem mondom, általában humoromnál vagyok, de motorozás közben nem vagyok az a száguldozós rendbontó típus.
Voltunk már többször 8-10 fős csapattal a környéken sokfelé,
a tempónk 90-110 körül szokott alakulni, amolyan nézelődős stílusban. Mi a térdkoptatást meghagyjuk másnak.
Az én darazsam március másodikán kerül vissza forgalomba. Addig még gumit is kellene cseréltetnem
Nem tudjátok véletlenül Pakson hova lenne érdemes elvinnem? Nem tudom mennyire vannak képben, hogyan kell visszarakni a kerekeket... (Nm-ek kérdése, hasonlók)
Maradjunk annál a "normális, biztonságos" tempónál!
Én ha itthon leszek tuti jövünk a haverommal
biztos hogy szép látvány lenne, pláne pl pihenőnél megállnánk ott aki akar téphet pár kört, de menet közben normális biztonságos tempó. Vagy menetközben a szerpentineknel a gyorsak elore mennek, majd bevárnak a kanyarok végén :)
Én személy szerint nagyon szeretek nagy társaságban motorozni.
Belegondolok mekkora lenne ha egy 20 an összejönnénk!
Szépen elrotyogni a Mecsek pihenőig, ott dumálni picit,
aztán megcsodálni Orfűt, Abaligetet, Sikonda fürdőt vagy ilyesmi.

A nap végén Szekszárdig biztosan kísérő lennék!
Szerintem úgy kellene hogy akik itt vanak a fórumon azok legyenek elsősorban, aztan a tobbiek majd alkalmazkodnak.
Ha mákod van pont azon a héten lesz
Szerintem én le fogok maradni ismét a szezon nyitóról, mert 1 hét múlva megyek ki Münchenbe, 4-5 hétig tuti kint leszek, aztán csak 1 hétre jövök haza. Majd itt neten figyelem a fejleményeket és közben brümmögök
Nekem is le kell adni a rendelést 15-ig ha a következő hónapban van olyan nap amikor tutira nem akarok melózni.Én mindenképp úgy gondoltam hogy hétvégén legyen mert az emberek nagy része ilyenkor ráér.Azt is meg kéne beszélni hogy merre menjünk de szerintem a tavalyi útvonal bőven jó.
Ez jogos, majd ha kezd tavaszodni. De azért időben meg kéne hírdetni, hogy mindenki tudjon szabadnapot kivenni :)
Már alig várom hogy az arcomba fújjon a tavaszi szél,
aminek az illata semmihez sem fogható!
Hogy újra halljam a kis falunkon átrobogó nagyvasak szavát!
Gyere tavasz, már nagyon várunk !
Igen de csak óvatosan nehogy az legyen mint tavaly gondolkodtam én is de várjunk még pár hetet
lassacskán lehetne tervezni a szezonnyitót, nem ?
az idei év első gurulása szerelőtől-haza.Most már jöhet a szezon
fekete színű, ennyit tudok :D:D
Akkor hajrá!
És mit tudsz arról az ezresről.....? Barátomnak, akivel motorozni szoktam, neki is olyan van, lehet érdekelheti valami.....
pl Pow.com., vagy ....... mittomén
utána járunk, most tudok egy k8as 1000est aminek az elej totálkár arról lehet bagóért megkapnám. :)
Hoppá! De barom vagyok......
Hülyeséget írtam! Nem kell, hogy K7-K8 ezres legyen! Az csak akkor kellene, ha 2 dobos lenne. Szóval szerintem jó rá bármelyik K6-tól.
De ha a haverod felhív egy bontóst, pl sugomotor, akkor ők meg tudják mondani biztosan.
Az enyémek megvannak, de nem tudom, hogy eladjam e, vagy sem.....?
De ha mégis eladom, csak párban. Árat még nem mondok rá, ha érdekli a srácot, tegyen egy ajánlatot. De előbb járjon utána,hogy mennyiért mennek, mert bagóért nem fogom oda adni senkinek. Akkor inkább megtartom, és ha egyszer eladom a motort, akkor visszateszem.
Nem szoktam előre nagyon tervezni.
Majd ahogy esik úgy puffan.
akkor neked van egy plusz jobbosod ? :D:D
na jólvan akkor, ha erre mecsekbe jöttök szóljatok, gondolom pihenőnél akartok enni-inni :D aztán én is legurulok oda :)