Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én nem kaptam még sajnos választ... segít valaki, vagy már mindenki tudja a 20.-át? :)
lesz itt még nyár ha nem akkor költözünk délebbre
Ja, csak nehogy akkor is kint rohadjak
lesz lesz csak legyen legalább 10-15 fok
Én konkrétan még azokat sem ismerem, akik itt fent vannak
Hoppá, hazudok....
SV Gyure-val már volt szerencsén találkozni, és jó fej srác
De remélem sikerül összehozni idén esetleg valami fórumtali félét
Vasárnap már húsvét van :) jön a nyuszii:) meg nem mondanak még jó időt akkorra sajnos...

Azért kérdeztem csak, mert ha esetleg vannak olyanok akik nem tudnának róla, valakit megkérnék, hogy a plakátot nyomtassa ki és rakja ki 1-2 motoros boltba, hogy még több emberhez eljusson... illetve azért, hogy az ottani motoros boltok is tudjanak róla, ezáltal jövőre felkereshetném őket és az nektek is jó lenne, ha valami féle támogatást nyújtanak felénk... mondjuk olcsóbban kaptok felszerelést 1-1 kupon felmutatásával, vagy olcsóbban tudtok szervizeltetni...
eléggé

Ahogy látom Kekivel két külön csapatot ismerünk
Mennék én nagyon szívesen a gurulásra, de sajna Müchenből hazajönnöm ez miatt, aztán hétfőn vissza, ahogy számolgattam, kb 110 ezrembe kerülne. Vagy adjam Rambónak ezt a pezetát új kipura....?
Egyébként jövő hét vasárnap nem akar senki elnézni a kiskunmajsai motoros bulira....? Mert ha az idő engedi, én elnézek
Mennyire ismeritek a szekszárdi motorosokat akik nincsenek itt fent?
Áljunk mi falat neki :)
beleegyezésemet adom a tervedbe
Nem kell eltörni semmit, szólok az embereimnek, aztán lezárják a határt, és nem tud kimenni MO-ról, kénytelen lesz jönni motorozni...
Sajnálom, hogy nem leszel itt a nyitón.
Természetesen összehozhatunk egy gurulást majd, itt úgyis utolérjük egymást.
Sv-m ára? Ezen még nem gondolkodtam... ha odáig jutok, hogy csere, majd akkor körbe nézek, hogy most milyen árak vannak... olyan 800ezer körülire gondoltam amúgy, még kevés km van benne és végig szervizeltetve van, pecséttel ellátva meg minden... nem buherálva, szalonokba vittem el.
Báálint, szerinted milyét kéne eltörjük Tibinek hogy motorozni tudjon de 20.án még ne kelljen visszamennie ?
Pedig már beleéltem magam, hogy 20.-án lesz új kipufogóm
Sajna ápr 20.-án nem fogunk találkozni,mert nem leszek otthon, és ezért nem tudok menni a szezon nyitóra sem, de amikor otthon vagyok, szívesen motorozok Szekszárd-Pécs között, esetleg egyszer összehozunk egy talit, cserélhetünk járgányt, gurulunk 1et, és megtudhatod milyen is ez a 6 kilós
kéne cserélni a hornetet
mi lenne az ára az sv-nek ha eladod ?
Köszönöm szépen!
Naggyon megvagyok elégedve vele és teljesen jó ez a V2es blokk, akárki akármit mond. Mind városi és kívüli menésre is teljesen jó, elég nyomatékos, néha még döntögetni is szoktam Orfű felé, nagyon kezes. 3 éve megvan már és kicsit erősebbre vágyom vagy legalább csak kipróbálás szintjén, ha mennék vele, utána lehet nem cserélném le, lehet kényelmetlen lenne nekem a közel 2méteres magasságomhoz :) de ha egyszer ülök majd egy ilyenen, akkor majd úgyis kiderül :)
meg hát ugye az enyém 2005ös, 27ezer km-el, aztán ugye mennek le az árak sajnos... ezért is kellene cserélni, még akkor is ha nagyon nem szeretnék. Ez a gixer pedig 2008as évjáratú amit beraktam képbe. Utána meg lehet visszaváltok majd SV-re :P de mondjuk egy erősebb után már nem hinném.
Köszi!
Nem véletlen választottam ezt az évjáratot én sem. Bár, megmondom őszintén, nem lenne baj, ha 750-es blokk lenne benne. Már játszadozom a gondolattal, hogy is tudnám megoldani a blokk cserét
Majd meglátom mennyire macerás a dolog, de az sem baj, ha 6 kilós marad. Elég ez is, csak amikor a párommal megyek, azért jól jönne még pár lóerő és nyomaték. De végülis, a motor szépsége kárpótol engem ezek hiányában.
Ja, de azért megjegyezném, hogy az SV sem tartozik a csúnya motorok közé, szerintem! Ha lecseréled, ha nem, akkor is jó, és szép motorod van!
Nah most jó... valami gixer volt csak nálam.
Gyönyörű a suzid, én ilyet nézek most, ha úgy alakul idén lehet csere lesz erre.
Hiába kattintok a képre, nem nyitja meg...
Még én sem hallottam a hangját...
De jövő hét csütörtökön tiplizek haza, és pénteken haza akarom hozni, akkor fogom hallani először. De ahogy elnézem az időjárás előrejelzéseket, sajnos nem valami biztatóak
Rákattant a gixere a csaj,fogta mint floki a lábtörlőt Kíváncsi vagyok a hangra