Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szarlesz ha a tunying ktm szet esik :D
most nem kell megsértődni.. :( ez szar volt.. :(
Ha jol lattam ez sportmotor.hu es nem sporbicikli.hu ugyhogy takarogy :D:D kapsz majd mergezett kalacsot aztan osszetorom a biciklidet :D:D:D
vagy szopsz az irodába.. :D akkor is átengednek.. ha kalácsot is viszel.. húúúúúúú.. akkor aztán.. még fizetnek is
Max. csúsztatsz zsebbe plusz egy ötöst, aztán tuti átmegy.
Mert elso fogalomba helyezes az orszagban :)
Miért kell szigorítottra vinned?
Megmondom őszintén, ez az első "normális" bukóm, a többit nem ismerem. Nekem benne van az orrmaszk, és úgy nem párásodik, viszont kicsit zavaró. De nem bántam meg, hogy ezt vettem annó. Most tudnék egy új fg14-et aránylag jó áron, csak szürke-fehér, meg xl-es méret, ezért nem érdekel. Ha kissebb lenne, megvenném a barátnőmnek.
Zoli, szigoritott muszaki menyire szigoru ? Rendszam vilagitas nelkul atenedik ?
Nekem kicsit hangos és a hüvibb napokon vagy esőben párásodik mint atom.Egyébként nem rossz.
Aha, jól látod
Jól látom hogy neked is fg14-es hjc van?
Én mindent tudok...
Miből gondolod.....?
Látom kész lett a gép ! Élvezd a 2 dobot....
Te ? Semmit sem kapsz :D meg olyat se mint a Martin :D
Én fahéjasat kérek....
Nemtudom milyen kalacsrol beszelunk :D:D
Jó a kalács is
De csak ha sikerül valami jó bukót szerezni Neked!
Köszönöm, vendégem vagy egy bambira :)
Megtettem a lépéseket bukó ügyben. Minden megmaradt cucc bent van egy boltban, utána kell járnia, hogy mit adtak el belőle, a héten kapok választ, utána pedig Te.
Megkérdeznéd hogy milyenje van ? M koruli meret kellene es olyan 30ezer meg egy kicsi talan