Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

gasgas 2000 utánni valami olcsobb kiadás előre is köszi B.Ú.É.K
Cirill betu?
Lesz. Milyen kell? Milyen evjarat?
tráil motorod nincs
Skypeon hivj! Beszeljunk meg egy idopontot.

Ma elhoztam a gepet, szoval van egy elado ktm sx 450, 2004-es, vadallat a gep! Holnap rakok fel kepeket.
Ke meg van 2 sm szettem is;-)
hivtalak man meg telot sem vesszi fell na szep
ajandok ma itt voltam
bocs nem voltam skype de tegnap tortentek dolgok
mi ez az uzleteles nelkulem
Koszonom az infot, akkor megveszem ma este...

Lesz egy 250-es Suzuki RM is, meg egy dupla SM szett (4 kerek) WRP. Yamira..
érdemes onnan hozni milen áron vannak
Szia,

dehogynem!
szevasztot
Andris felétek valami jó állapotu gasgas triált nem láttál
Andris az egy 2004-es! egybe van a hátsó sárvédö a oldal idommal szerintem nem hármas! eggyel fiatalabb! 500-ért elviszik mint állat!
Ok, rendben!
Hello!
Az sx250 érdekelne engem hazaszállítva! Ha tudsz majd pontos részleteket írni a motorról akkor kérlek szóljál nekem ez ügyben!
Köszi Hello!
Hú nem nagyon vagyok benne az árakban,pár napja feladtam a Tm et 500ezerre,erre felhívnak hogy miért ilyen olcsó?mondom neki ha ez a baj akkor 700ezer.kutya se érti őket!itthon eladni valamit.....
Hali vilagjaro Amerikaji!

Mostansag nem nagyon, de hat ki tudja...januarban el szeretnek menni snowboardozni 2-3 napra, meg az sem lehetetlen hogy Ausztria lesz es akkor hazaugrok egy kis idore...

Mennyiert lehet elpattintani ezt az SX-et otthon? vagy jobban jarok ha az Ebay-en kiarulom alkatresznek?
Szia!josz haza?
NINCS !

Ma este lesz egy motorom: KTM 450 SX, felujitott blokkal, 2003-as evjarat...
Meg nem tudom hogy alkatresznek vagy egyben adjam-e el..

Meg lehet hogy hozok egy 125-os RM-et is, 2002-est...
hali,szerintetek van olyan hogy elmegy az embernek a kedve a motorozástól?
Ha nagyon-nagyon olcsó, akkor írjál részleteket légyszi!
Majd irj egy arat es nehany tudnivalot rola, legyszives.

halkan megjegyeznem hogy a celom nem az, mint (sajnos) sok otthoni motoros kereskedese: jol lehuzni az embereket, csak a penzert hajtani.
Termeszetesen nekem is van hasznom a dolgon, de hat nekem is van csaladom, akiket eltartok...
De meg igy is sokkal olcsobban fogok tudni motort adni mindenkinek.
Ezek is hasznaltak lesznek, de legalabb nem kokanyoltak, mint a legtobb, otthoni motor. (tisztelet a kivetelnek, de majd' minden nap lehet itt, a sportmotoron hallani/latni remhireket, kokanyolasokat...)
A celom, kialakitani egy jol mukodo motoros halozatot hogy mindenki elegedett legyen.
Szeretem a motorokat, a motorozast, mindig is szerettem.

Mivel eleg sokat forgolodok ebben a dologban (jomagam is versenyzek itt, MX 2-ben), sok embert ismerek, itteni cegekkel is van kapcsolatom.

Vannak itteni, magyar ismeroseim, akik szarra verik allandoan az MX mezonyt, mindketto megnyerte az ez evi bajnoksagot...
Jo lenne oket is tamogatni, szponzoralni.

Egyebkent lesznek felszerelesek is (sisakok, nyakvedok, gerincvedok, stb) Alltalaban mind hasznalt de jo minosegben es termeszetesen jo arban is.
Szia!

Dobj majd egy emailt, megbeszeljuk ha erdekel!