Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ma tuningoltam a kocsit...

Marha jó, vettem rá egy bicikli tartót, amit 620.000 féle képpen lehet feltenni, persze semmi összeszerelési útmutató hozzá...rosszabb mint az IKEA.
középsőt..
Hali... melyik verdát vitték el?
Szia, rakerdezek es a heten visszaszolok,ok?
Valoszinuleg lesz hozza gyari....
Szia! Ne haragudj a zavarásért! Látom te otthon vagy TM témában. Lenne egy kérdésem: TM Mx 125 - öm van.1997 - es. Kellene hozzá egy főtengely felújító szett, de egész Magyarországon nem lehet találni hozzá. Ti honnan szoktátok venni hozzá a hajtókar szettet? Vagy megegyezik más motoréval? Segítségedet köszönöm. Üdv.
Basszus, ma 10 perc alatt eladtam az autómat...feltettem egy hírdetést de a címet még nem írtam bele...10 perc múlva kopogtat egy ürge hogy én hírdetem? Mondom igen...mondja hogy itt lakik az utca másik felén, megismerte az utcát a képről és hogy ő akkor vinné a kocsit...ámen.
Sziasztok! Segítségre lenne szükségem. 1997 - es TM Mx 125 - öm van és ki kellene cserélni a hajtókart a főtengelyen. Magyarországon nem találok semmilyen gyártó kínálatában TM - hez valót. Lehet helyettesíteni valamilyen más típuséval? Mondjuk Gas Gas? Ja és például, ha blokk alkatrészek kellenek hozzá azt hol tudom beszerezni? Sürgősen kellene nekem a segítség! Előre is köszönöm!
helló andris irtam egy e-mailt.
válaszoltam!
Bácsi kemény...
http://youtu.be/vjdd-1w9WVM
hi man sok faraszto email ell kuldve
Igy van!
mert ?este 7 kor kezdodik szent napon nem ell menni erre WAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA En es Andris tuti ott lennek csakegy tenger ell valasz minket e ritka csemegetol
Dolgozom.
Arra szivesen mennek en is...
van itt bosegel milyen kell?ma szallodaban melozok lesznek boven foleghajnalba detto reszegen jonnek vissza
mesz holnap teremcrossra?
Haljon meg a lovad...legalább valami forró puncit küldjél hogy a gyikom ne fázzon
jaja itt is hideg van +24 fok talan felhuzok egy hosszujut ma
Fordujjáföl