Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ujabb elado cuccok...
hajrá magyarok
...1500-at akartam írni..
Egy dolgot csak kell rá venni: első teló szimeringeket...de mivel korrekt vagyok (és a szimering 150 Ft/db hozzá,persze nem motoros boltban) ezért 490-be is odaadom bárkinek.

Írnek 1800 euró alatt nem...de hát ők tele vannak pénzzel, fizessenek csak...
Nem akarom fájdítani a szíved, de a KTM tényleg nagyon jó...jövő hétvégén kipróbálom MX pályán is, mit tud ott...

Bár nincs szívem hajtani, új gumik vannak rajta, új lánc és lánckerék szett, új féktárcsákkal és betétekkel...utolsó olajcsere óta 2x ment...
...és hát bitang hangja van..
Andris na igy nezet ki a kep so nuku keveres sorbe , ma leszel skype egyeztesunk
Nem vettem volna meg a tm-125-öst akkor érdekelt volna a ktm.Kicsit bánom hogy megvettem a tm-et.Sok baj van vele tönkrement a hengerfejleszrító menetjei és menet közben kibujt egy gömigyűrű a hengerfejnél.Kapott most egy új menet felújítást új gumigyűrűt most meg tönkrement a gyújtótekercs. Kawasaki klr-600 eddig úgy néz ki hogy megbízhatóbb volt mind a tm sajnálom a kawasakit úgy néz ki kár volt eladni.
150.000- el olcsobban adom, es tenyleg szep allapotban van.
köszike
Nem sokat kérsz a ktm-ért szép állapotban van.
Hoha, ebben az evben en irom az elso kommentet! :-)
Hetfon megirom a reszleteket!
Szia,
Mivel masok 600-650-be adjak, en 500 korul gondoltam.
Andris:Menyit kérsz a ktm-ért.
csinos darab
a gasgas-ról mit lehet tudni?
vazzeg te nem vagy skypon ?
Na, elhoztam a KTM-et, meg az SM szetteket...
ennyi pénzért nem rosz az sx250!
már nézelődök is aztán hátha egyszer veszek tőled is valamit
Olyan kurva lassú a netem hogy így sose fogom megtalálni, úgyhogy mondjad megfele, mi a faszom ez? A rakétaindító tubusokból az első fedélzeten majdnem biztos hogy ruszki, de ennél többre nem sikerült rájöjjek, se az oldalszáma nem látszik, se a cirill betűs feliratot nem bírom kisilabizálni...
Boldog uj evet ! Hooha ,