Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ezek nem a fotengely simmering hibajat jelzik, hanem inkabb dugattyu problemakat.
Meg kellene merni, hogy mekkora a suritesi vegnyomas, gyertya ki (de bele kell tenni a gyertya pipaba!) tele gazzal egy nyomasmerovel a gyertya helyen meg kellene rugdalni. Ha a dugo es a gyuruk jok akkor 8-12 atm kellene latnod.
Ha kevesebb akkor henger le, es csodalkozunk....
Bocs de itt nem megy az ekeztes magyar. :-(
Sajnos ebben az evjaratban csak a 125-oshoz van robbantott abra, de majdnem ugyanaz.
Elkuldtem a mailt.
en 360-ert arulom a 2001-es, 300-ast Tm-emet.

Nem volt az rossz ar erte, ha jo.

Annyi lehet esetleg macera hogy ehhez mar nem nagyon kapsz alkatreszt...marmint hasznaltan. Vettem egy 4T 250-es TM-et, 2003-as: na mar ahhoz sem talalok hasznaltan alkatreszt...kenytelen voltam ujonnan rendelni hoza.
hát olyan 250be fájt...
nagyon erős volt még amikor ment..ugy hogy bizok benne hogy jó lesz köszi
ettol meg nem kell elkeseredni..ha jo arban vetted, jo motor lesz az..
Klasszisokkal jobb, mint a mostani muanyag fostalicskak, de meg a CR-eket is elkeni ha jol kezeled.
legalabbis az en 2T TM-em (igaz hogy az 300-as) nagyon eros.

Kb egy oran belul megy az email!
Gondoltam h akörüli...:/
kiss.endre20@freemail.hu
Szia!
Ez egy 1994-es model.
ha adsz egy email cimet, elkuldom a robbantott abrat.
Azt a robbantott rajzot megköszönném!:) tettem fel 2 képet
Onnan gondolom hogy csak a kipróbálás napján müködött rendesen..tiszta olaj a hátsóvilla annyira nyomja a kipufogón (a dobnál szét van menve) ledadog nem tud kipörögni,nincs alapjárat ha van is egy ideig úgy hagyom ,és ugy teleszivja magát hogy húzok egy gázt és leáll....vettem bele uj gyertyát hátha...de ugyan ugy ledadogott meg prüszkölt aztán le is állt azóta nem is indul
Miből gondolod, hogy főtengely simeringes?
Nem indul? Van sűrítési végnyomás? Mennyi?

stb, stb

PapaMaci
Szia!
Eloszor is gratulalok,popec gepek ezek!
Van rola keped? Egyebkent az idomokban, felnikben is benne van az evjarat, ha nem lettek cserelve.Azok az evjaratok meg gasgas alkatreszeket is hasznaltak.
Van hozza robbantott abram is, ha kell.
Holnap megmondom neked hogy szet kell-huzni...
Hello
Vettem egy tm 250e -t 98asnak hazudták szerintem 95ös és fötengely szimeringes szét kell húzni a blokkot hogy kicseréljem a szimeringet vagy hozzá lehet férni oldalról?
Mondjuk itt picit nehezkes leteriteni a torolkozot a homokba...

...bar az is igaz hogy en is jobban szeretem a koves tengerpartot, fasz kivan amikor beleviszi a pofamba a homokot a szel...
Ez a sok irritáló kép!
ma igy mentem strandra :)
Ezert elsz te egyedul, baszki!
az uj 2012 gas gas ec 300 vagy uj tm en 300 a befuto volt idom meloban ellemezni ujsagokban :D es nem tudom ell tonteni kicsit mintha gas gas jobban ossze lenne rakva de tm is kb ugyan az minden fejlemenyek hozza szolasok ?
irany a tengerpart 41 fok waaaaa
jo a zeneje mikor babot eszek ez a zene megy es utana gaz felho ,
Mert egy kis fostos vagy, akinek még a tojáshéj a popsiján van...
Annak idején üvöltöttük a"the final countdown' c. számot...

http://www.youtube.com/watch?v...

Bár ha már count, akkor inikább Ice-T:

http://www.youtube.com/watch?v...
Most ment a királyi kettesen a Végső visszaszámlálás - tök durva hogy abban az évben készült amikor születtem
Kornél, nézd csak hol jártam ma!
Azoknak, akik beszelnek angolul es kivancsiak a TM 250 es 300 kozotti kulonbsegekre:

http://www.dirtbikeworld.net/R...
Ha gyarilag 400-as akkor nem hinnem hogy csak 1 henger eleg lesz neki.. Sot.. Cserelni kell a CDI-t , athangolni a karbit, stb... Nem 1 Ft lesz, az tuti.. Na meg hol talalsz ra CDI-t?
Ez sajna nem olyan mint a 2T hogy radobok nagyobb hengert...