Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ahogy nézegetem a 400 as szürkevàzas, dupla leömlős stb... A vàz nekem elvileg megeggyezik a 2006oséval... Szòval nemtudom... Mind1 ha kell kap egy 450-es hengert majd... csak bírjam lòvèval...
2006-os a motor. Én amire gondolok, h hengercserés volt vmikor a motor és ilyen hengert raktak rá...
ja, kepek...
Tegnap elkezdtem szorakozni egy kicsit otthon...
Az egy dolog hogy mi van a forgalmiban, mas hogy mi is ez a motor valoban?
raadasul (vegeztem egy kis kereset) elvileg TM SMR 400 nem letezik.

Amit en talaltam az TM SMR 450 vagy 530

Van meg egyebkent TM SMM es TM SMX

Ajanlom ezeket az oldalakat:

http://www.tmracing.it/Moto.as...
http://www.tmukonline.
net/Page...


Persze lehet hogy tevedek es regebben volt 400-as, de nem nagyon hinnem...
Ne legyen igazam, de amit te 450-esnek vettel, az egy gyari 400-as...
methogy enduroban van 400-as es 450-es is..
Hanyas evjaratu a geped?
a 399cc-s henger szted létezik, h a 450-esé? Mert làttam egy külföldi hírdetést és ottis ez a henger volt egy 450-esen amit àrultak...
Jaaa, OK!
Azt jol teszed...az enyem jovo het vegere lesz kesz, most rendeltem hozza szelepeket meg vizpumpat az olasz dealertol.

A 300-ast mar letettem, megy eladasra...

Kb 2 het mulva megyek sisak kameraval, legalabb lesz min rohognunk
na ez jól hangzik... elvileg átnézetem a motort csak... ha kell kidobatom belőle a cserés dologokat...
Egybkent mi baja? Most vetted es mar rossz ?
Ha nagyon nem talalsz hozza cuccot a Parillanal sem, es az interneten sem, akkor szolj.
nekem van egy dealerem a TM gyartol kb 50 km-re, mindent be tud szerezni...viszont o csak ujat tud mindenbol + apostakoltseg is cirka 8000 Ft (merettol fuggon), ugyhogy az zsebbe nyulosabb...de legalabb cserebe MINDEN van nala..es 2-3 nap alatt megkapod, nem varsz ra heteket
Na hétfőn viszem a tm-et szerelőhöz... alkatrész ügyben tud nekem vki segíteni? meg egy olyan kérdésem lenne, h a 450-esnek és a 400-asnak ugyan az a hengere mert sztem az enyémen 399cc henger van szal aggódok emiatt... igen ma vettem észre...
Koszonom!
Oksa segítek természetesen.....
Mit tettél azzal a váltóval hogy tönkrement?
HAHA...ezen ugy nezhetsz ki, mint Bud Spancer a rendoros filmjeiben!
bovult a flota es jaror motor is van
kicsit hulyen nezzek ki a mocin de az egyik autonak mar haza vagtam a valtot lehet buntibol kapok mocit
Szavadon foglak!
Meg az iden le szeretnek menni, de sajna lehet hogy csak szeptember elejen lesz szabim..
Irok majd mailt, halas lennek h tudnal ajanlani szallast.
Repjegy innen nem draga.
Szállásban tudok segíteni , ha apartmanba mennétek....
Én nagyon nem is akarok máshova menni. Van már egy csomó ismerősöm barátom Korfun olyan mintha hazamennék..... Lassan 15 éve évente többször is megyünk és még mindig nem tudtam megunni..... Aug 3-án meló után már indulunk is ki 20 napra:) A motoromat is azért adtam el hogy Korfura tudjak menni...
Városlátogatásra akarsz menni, vagy fürödni kirándulni ?
De ha engem kérdezel akkor KORFU!
Gabor, Korfura erdemesebb menni vagy Athen melle?
Szertnem a csaladot elvinni arrafele, de nem nagyon ismerem...
Galus rakta ki a táblákat.. Muszáj volt mert a sok idióta terepjárós mindig szétbaszta a pályát
A 4T 250 TM- rol jovo heten tudok tobbet mondani, akkorra lesz kesz.