Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jaja..TT, Man island
T.T : ?
Itt vagyok, csak kisse el vagyok havazva...
1, KTM meg nincs meg..
2,Most koltoztettuk at a garazsunkat egy masik varosba, a mult heten es sok a melo vele (szorolapozas, takaritas, melok is jonnek lassan)
3, tegnap vettunk egy kis kutya, vele voltam elfoglalva + lanyom megint beteg, lazas, ugyhogy mellette ultem 2 orat hajnalban

DE, itt vagyok es elek, tervezgetek...varok a szelepekre, osszedobom a TM-et es mar megyek is ki crossozni/endurozni!

Arulom a Gasgas-t, a 300-as TM-et, meg a KTM-et is...azokbol mar csak kijon nagy enduro/tira gep!
Jovore megyek TT-re is, ha vaakit erdekel...
na ezt jol le irtam ertelmesen ,
meg kell valtoztastni forum nevet endurocrossosok barati kore pl
na mi ez a hulla szag mindenki forumot valtot vagy mi ,andris is ktm lett es mar nem ir
en mar csak ezzel nyomom
helló a kuplungnál az o gyürűt milyen méretűt kellene bele venni ? előre is kösz
Hát én?
Nofene?meselj...
üdv,visszatértem!egy cr 125el!
hátte?
van ott kave doboztol minden szemetes a tenger
Az nem medúza , nejlon zacskó....
nem tied lehet te vagy motor gyujto?egyik tm el asni? mai tura fotoi meduzakal cimbiztem
nyí mán, az a sárga az futármotor
Akarom mondani: ell kell ADNOM.

Meghagyom neked ha akarod... Ezen nem veszunk ossze
Viszont igy el kell asnom az egyik TM-et... Meg letesztelem a 4T-t hogy hogyan muzsikal.. Majd meglatjuk. Bar nincs szivem eladni a 300-ast sem... Nem tudom, mi legyen.
Igazsag szerint csak egy turaenduro kellene meg egy cross/hardenduro gep.
tudtam hogy meg veszed ellolem
Nézegettem már, a Szuezi csatornáig sima ügy de van innen komp is direkt Afrikába....kalandos út lesz..
Ez jól hangzik...még nem tudom, hogy fog kikerülni hozzám, de rajta vagyok az ügyön...
Jövőre meg megyek Afrikába...esetleg valaki csatlakozik?
Volt olyan a társaságban, 70e km környékén kellett hozzányúlni először a blokkjához, pedig az első tulaj legtöbbet SM kerekekkel, túrázásra használta.
Szvsz az egyik legjobb utcai enduro volt a piacon.