Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sziasztok! g area hol vetted azt a láncvédőt?
Igaz a lánc védőt csak azért vettem mert a gyári törött volt, jó 8-10 cm volt rövidebb
Rakd fel ,ha már van
De hogy eladod e azt neked kell tudni
Na ez igen.

Én 4 éve őrzök egy ilyet.............most gondolkodóba estem hogy felrakjam e vagy nem hogy eladóba kerül a gépes.
Én meg ilyet vettem +17 pacival felér
Nah igazi pályaállat lesz :) Majd találkozunk az Eringen ;)
Elsoben lesz egyedileg osszerakott ohlins belso. De meg varni kell az alkatreszekre, meg uj villabefogok. brembo nem kell. beringer elso fekmunkahenger lesz
Hát ha megérkezik a teljes felújítás lesz. Elküldöm a Tóth Zolinak pestre aztán ő megmondja a tutit :)
Azért az alsó tűgörgőre nézz rá,be tud rohadni.Pláne az angoloké.
TTX És az elsővillákkal is lesz változatás? Átszelepelés, új rugó esetleg egy Brembo M4 készlet? :D
kapott karacsonyra ohlins ttx-et
Bocsi Zoli :D Gyorsan kellett dönteni mert egyegyt az orrom elöl vittek el ami szinte új volt.
Hát találtam is ott 30 postával :D Hogy hogy felszabadul a tiéd?
elvileg majd az enyem is felszabadul, de amugy ebayon is vannak daytona hatso gatlok egesz jo arban :D
Vagyogat,bár mivel 2008-as lehet elkelne egy felújítás neki.
Sziasztok :D Nincs valakinek egy eladó Daytona vagy Street R hátsó gátlója? :D
Mivel mind a 3 mociban 1050es motor van gondoltam csak nem gyárt 3 különböző vizcsövet átmérő és hosszban
Ja valoszinü hosszban igazad lehet
Halvány dunsztom sincs mi az. .
Az ugyanolyan alatt mire gondolsz? Mert az átmérőjére én azt mondanám, hogy ugyanaz, de mivel más a váz és a motor elrendezése, minden máshol van, szerintem a hosszuk más.
Spiritben is 1050 motor lévén és a tiger ben is akkor a hütöcsövek is ugyanolyanok vagy rosszul gondolom?
Második kérdés.? Bár ahogy látom mindenki szankozik?
Köszi a segítséget előre is
Kérdés mi ez a kerek ezüst elektromos vmi a telotol balra?gumiházban
Pont azért Tavasszal tuti olcsóbb
Jön a tavasz.