Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Essesokal jobb mint a dallamos digó.
Félnapig gugliztam a fordítást.
igazad van Zoli,bar nekem csak nemetül van meg:)
A számok alapján,amúgy a fogtomest is mutatta rossz úton.
Köszönöm a segítséget! A 675-ös a számok alapján puhábbnak tűnik, mint az 1050-es pedig azt gondoltam a sportnak gyárilag feszesebb a beállítása! Látom van email cím, írni fogok neki mert ha telefonban elhadarja a számokat azt a szita agyam nem képes befogadni főleg, hogy hétvégén csak az az egyik felét használom mindig mert a másik pihen!
Hívd fel az itthoni triumphosokat. Velem mindig nagyon korrektek voltak. Ők tuti ki tudják keresni valahonnan.
http://www.triumphbudapest.hu/
Pedig kéne neki.
Szerintem owners manualban sincs benne. Vagy profi telos vagy jo triumph szerelo, talan.. esetleg ....
Köszönöm a segítséget! Leírásom nincs a motorhoz. A manualt én is néztem de hasonló képen jártam. Majd végiglapozom a google-t és hátha valami beteg japán oldalról lefordított videós hsz. legmélyén találok valamit!
Kerestem a szervíz manualban...........de nem találtam.
Az owner manualt kéne felhajtani,streetnek is ott volt.
Állati vicces olasz nyelven.
Gyári könyve nincs meg hozzá? Abba szerintem tuti le van írva az alap beállítás. Esetleg azt letölteni vagy service manual-t. Személy szerint több ötletem nincs, de hátha valakinek lesz :)
Sziasztok! 955 (T595) Aki tudja leírná nekem ide a gyári futómű beállításokat? Fórumokon kerestem olyat, hogy koppig betekerem és mennyit hajtok ki... megoldásokat de nem lettem okosabb. (Első-hátsó, húzó-nyomó csillapítás) Szerintem az enyémet még az előző gazdája nagyon eltekerte... A válaszokat és ezzel a segítséget előre is köszönöm!
Köszönöm!
Szia
44x54x11
Üdv.
Üdvözlet!
Valaki megmondaná nekem milyen típusú szimering kell az első teleszkópba? Speed Triple 1050 évjárat 2007
Válaszokat előre is köszönöm!
hogy nagyon megy....... ;) 955 vagy 1050 az izles es penztarcad dönti el
Szevasztok! Remélem nem veszitek rossz néven hogy itt megosztanák egy alkatrészt,hátha épp kell valakinek. Speed triple-hez való szabadonfutó-fogaskerékkel.ÚJ,még nem használt.2005-2009-es évjárathoz való.

https://www.kepesmotor.hu/moto...
Sziasztok ! Speed triple vásárlásán töröm a fejem a 2000/2001 es verziók nagyon tetszenek, esetleg az eggyel újabb generáció. Melyiket érdemesebb az 1050 vagy a 955- ös blokkal szerelteket? Valamint mire kell figyelnem a vásárlásnál? Egy sv 650esem van ahhoz képest mire számítsak? Köszönöm!
Ahha... na rápillantok. THX!
köszi, jó hát!
(A kábel elkelt.)
Nem biztos hogy egyről van szó de szerintem ott csatlakozik ahol a képen mutatja. Szólj ha jutottál valamire :)
Hát ha tippelnem kellene akkor én mindenképp vákuumra kötném. Autóknál is használnak olyat hogy az ECU-ba van a szenzor beépítve ami a szívócsőnyomást méri. Street Triple-nél minden torokra jut egy szenzor ami méri. Itt gondolom egy helyről mér és pillangószelep szinkronizálásnál kell összenézni a többi torokkal hogy mennyire egyeznek. Tippnek jó? :D
Az ott, ami kilóg.
Sziasztok. 2004-es 955i motorvezérlőn van egy csatlakozó vezeték, amit nem tudok hova tenni. Egy kb 4 mm átmérőjű bordázott műanyag "flexicső", megy valahova a blokk felé, csak nem találom, hogy hova és miért csatlakozik/na. Ötlet?
955 re gondolsz? Igaz hogy a fejidomot es a haspancelt is enyémen sárgára módosítottam de akkor kevesebb sàrga& több fekete kell bele