Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az kb mennyi? Nem tudod véletlen?
Divat 2020
Csak Németországi cégekről halottam azok szoktak kerámiazni de biztos van Pesten is cég
Nem stopizni akarok csak örülök hogy ezen jobb a fék A rugó nem zavar hogy piros, annyi elfér, de a segédváz nekem feketén jobban bejön. A rugó meg a felnicsík elég piros rajta nekem. A fejidomra ránézek akkor még komolyabban az oldalon mert nem vagyok nagy németes és csak telon rákukkantottam. Köszi

Leömlőt amikor lenyomatják feketére arról tudtok vmit? Hol csinálhatják nálunk? Azt gondolom vmi kerámiás festékkel csinálják.
Bár a piros rugoval hol néz ki, bár annak is keknek kellene lennie. Lehet első sárvédőt festeném pirosra azt a segedvaz maradhatna. Fekete piros nem rossz
Amúgy a nissin el is lehet stopizni
HH na az miféle?
Áfa az árban azt irja
Volt szerencsem daytona+R6 felsohoz. Orulok a brembo gyarinak mert szihopata volt. EBC HH betettel leharaptam a kormanyt.
Mondtak hogy hamar befog.
Hát mentem már korábban vele de ilyen erős fékhez még nem volt szerencsém. Közben rákérdeztem és nem gsxr hanem cbr-ról való az első fék. Nem bántam mert brutál jó
Tudom h nem sima fekete a váz de még mindig jobb lesz matt feketén mint pirosan
60 euro a fejidom meg 18 euro a szállítás meg az oldal ír közel 10 eurot még vmi áfára asszem.
Szerintem em drága de hátha találsz olcsóbbat, ja és a felgogatas is jár hozzá
Olaszbol jön vagy németből de nincs adó. Miért is lenne?
Yamaha6fekek viszont jobbak.
Jól mondod ebből nem volt r rs meg tom is micsoda 11vagy 12 Ben kezdtek el az újlámpásnál. Szóval feketét neki de csalóka mert valami grafitszeru de nem fekete. Viszont enyém fekete lesz ha van már jó idő
Azt inkabb kukaznam ha lehet a tokico egy hulladek a nissinhez kepest.
Köszi skacok! Az első fék komplett gsxr, tárcsa+nyergek+11/16-os főfékkel. A dob meg Bódis bácsitól van. Segédváz pirosra festve mintha R lenne de ezekből ugye nem is volt, szóval szerintem lehomokolom aztán szinter vissza feketére. Lámpákon fekete fólia, az is jön le és gyári króm lesz. Ricambi weiss tetszik de adó+ szállítás hozzá és úgy nem olcsó sajna már és még festetni is kell.
Toksziko akart lenni de okoska Koreai felulbirált
Tok szóló fék nyereg és yoshi kipuff ? Jól latom?
Ricambi weiss tudom ajánlani ,eBay vagy direktben
Ahogy momdod
Így nem is rossz.
Köszi! Hát lesz tavaszig melóm vele, de az alap az jó. Kb ennyi képem van csak. 0 fokban hoztam haza lábon, még szerencse hogy 10 km-en belül volt, de így is lefagytam Ha valaki tud akciósan fejidomot rá az ne tartsa magába
Na muti muti fotot nekünk, gratula
Téli álom van Igaz én most a Street mellé szereztem egy Speedet, de a Streetet meg valszeg tavasszal megörökli az asszony, mert nagyon fáj rá a foga
Pedig akra + 1 lóerő . Valami aktuális nemet újságban van épp benne a street
Botfülű és csóró vagyok,jó nekem a stock.