Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

2 hetes balatoni peca túra van, szerintem +5 kiló simán feljött
Mar aszittem elvitt a tulsuly. 😆
Veled mi történt? Úgy értem hogy volt ez a motor törés?
vagyok csak nemigen van netem
Tesla auto pilot 😂
https://youtube.com/shorts/E3s...
Ennyi. A szeretet az szeretet. 😍 🌈
Ő jelentkezett már azóta. Nem szereti amikor itt marják egymást az emberek és inkább elmegy motorozni, de most esik. Nem hinném hogy most is motorozik. Az ő telefonszámát viszont tudom, ha nagyon pánik a hiánya miatt.
Az a baj, hogy ez a trágya SportMotor fórumban nem lehet rendesen keresni szerzőre.
Rendszeresen panaszkodott hogy ez meg az mennyi járás tőle. Simán ki lehetne háromszögelni ezen információk alapján.
A fotók alapján meg a házat is fel lehetne már ismerni az utcában. Bár műanyag kerítést rakott, olyan szar sem sok embernek van 😆
Ja fénykorában így festett ! 🙃
Nekem sajna nem sok gondolkodni valóm maradt , örülök hogy gondolkodni tudok ! Bár pár heg pöttyintéssel lehet hogy javítható lett volna ? 😥
rá kellene neki költeni 150 ezret az meg gazdasági totálkár(gondolkodós) Szerintem még lamentál rajta, mint az 5-ik oltáson(kezeit széttáró)
mai világban már bármi előfordulhat(kezeit széttáró) Az igaz szerelemnek se neme, se kora nincsen(kezeit széttáró)
Azt azért nem gondolnám.
Sziasztok ! Zoli32 sem írja , hol tart a motorjavítással ! 🤔
Lehet egymásba szerettek azt a nászútjukat töltik valami lamúros motelbe(kezeit széttáró) A sok szerelmeskedéstől most nincs idejük sm-ezni(gondolkodós)
Már egyre gyanúsabb! Ilyen nem volt jó ideje. Mondjuk Pocses is jól eltűnt.
Ini nem került még elő? Jó lenne tudni hol lakik holnap járok kiskőrösön lehet valahol a malom utcai cigánysoron(gondolkodós)
https://168.hu/itthon/ennyi-pe...
Gyerekek! Szóljatok már akkor amikor az állam egy lapos teló teljes árát állja nekem(kezeit széttáró) Na nehogymá 20 ezer ft-tal akarják kiszúrni a szemem.(ujját lefelé mutató) Ha engem át akarnak terelni a fejlődés világába az a minimum, hogy állják ennek teljes költségét(meghajlós) Ha ingyen hozzámvágják akkor meggondolom,hogy elfogadom-e, bár ha el is fogadom valószínű a port fogja majd a szekrény tetején(szemeit körbeforgató)
Végül is alaposan meggondolva elfér a szekrény tetején szóval ingyen köll(kezeit széttáró)
hitel célja soha nem is az volt, hogy vissza legyen fizetve.(kezeit széttáró) A jó adós az aki sosem fizeti vissza a hitelt viszont a kamatot mindig pontosan fizeti(óranézegetős)
Na azért ne lövessük szét magunkat a ruszkikkal 😂
ezt most megoldják helyettünk a hibbant nyugatiak, hogy tényleg európa motorja legyünk. 😅 Szerintem hamarosan a régióba nálunk lesz a legolcsóbb az energia, mert mi egyáltalán kapunk. Itt fognak könyörögni, hogy hagy hozhassák ide a beruházásaikat 🤔
Hitelt NEM fizetunk vissza.
Az ukrik se fogjak,csak kovetjuk a jo peldat.
Kovetelni kell.Folyamatosan.
Nyugalom… mi vagyunk Európa motorja, megvárjuk amíg a Főninek végre sikerül berúgni ezt a motort, visszafizeti a rengeteg kölcsönt és akkor hirtelen előlépünk és beülünk a tutiba… 😆
egy betegágy transzporter, de az is céges lölő kft 😂
Te ehhez nem érthetsz(kezeit széttáró)