Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szaporodással korrigálják a gyors öregedést(szomorú)
de hát ezek nem a mostani képek(kezeit széttáró)
pesten járok mindig tervbe volt de valahogy sose jött össze a trófea. Szerintem hamarosan menni kell, talán most rárepülök 😅
amikor nyitott 3500 volt. Csak akkor még az ilyen szabad szedésűek kb. 1500 ft körül mentek. Színvonalasabb volt az átlag svédasztalos kajázóhoz képest de a nagyközönségnek nem jött át a lényeg(kezeit széttáró) Amikor én voltam ott rajtam kívűl még kb. ketten kajáltak, 100 méterrel odébb a túloldalt a kurta kocsmában meg az utcán volt a sor vége(kezeit széttáró) ahol 500 ft volt egy babgulyás meg ezer ft alatt a frissen sült(kezeit széttáró) Emlékeim szerint régen a boss helyén egy halászcsárda állt/mintha/ minden esetre az építkezést láttam annó és azt szűrtem le, hogy hatalmas pénzt forgattak bele amiből kb. nem vettek ki semmit mert lófasz forgalmat produkált, a kurtát nem tudták kiütni a nyeregből, de még csak egy kicsit megszorítani sem(kezeit széttáró) Az épület jó ideje eladó. Ilyen rezsiköltségek mellett vélhetően jó ideig eladó is lesz (kezeit széttáró)
Érdekes kis videó,600cbr vs zx-10r,remekül látható a különbség mind az egyenesekben mind a féktávon és a kanyarokban.Az egyenesekben úgy elhúz a kawa mint a szar,aztán jön a technikás rész ahol aztán jön a tudás.(a 600ason Marquez ül)
http://youtu.be/HVginOGnbwM
😂 😂 😂
Hogy le párkád a 5 fontot
http://youtu.be/pF1uVBBxGMY
Meg egyszál pöcsbe futkorásznak a kicsi csintók. 😂
Baba kék lakokoci mellett meg játszanak kuták 😂
minta sicc 😂
Főleg ha lehet már 11 évesen anuta. 😂
25 évesen már lehet nagymama... 😃
Akkor tudsz mindent. 😊
ha cigó lány lett volna a nagymama akkor már tuti nem dugnád
ezek a cigó öregasszonyok rettenetek, 25éves kor után nagyon gyorsan öregedik ez a fajta
Cigóéknál gyorsan megy. 😂
10 éve? Ti kezdtétek ilyen korán, vagy a gyerek? 😄
Én nem bánom. Tíz éve már nammamát dugok, de örülök, hogy él és virul, nem lettem özvegy.
az alap az ilyen öregasszonyoknál
Közbe szájba is. 😂
csak seggbe, ez teljesen egyértelmű
És mit tennél Várkonyi Andikával ?
én meg azon hogy ez egy hír.....
politikusokkal együtt az egész média szakosztályt is ivartalanítani kellene
Én a brüsszeli vízfejen csodálkozok.
Én inkább azon csodálkozom hogy attól a sok tesztoszterontól egyáltalán terherbe esett.
Akart magának gyerek, vagy van az a pénz, vagy csak simán beteges nem kicsit.
Hát ez az. Ha most nem nő belül akkor hogy vonzódik egy férfihoz