Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na várj,a jelek szerint ő nem buzi,hisz teherbe esett.csak nem érzi magát nőnek.De mégis csak pinásként egy férfival dugott.
De szeretem! 😍
😅
Gondold el komoly rasszizmus uralkodik a földön . Rövid nyakú zsiráfok utálják a hosszú nyakú zsiráfokat 😂 😂
Esélyegyeltséget !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 3 méter felet ne lehessen lombot rágni 😂 😂
Matematikailag nem egy végtelen egyenlet 😂 😂
Lehet hogy majd történelmet ír , és később képes lesz ön reprodukálni magát 😂
Az érdekes lesz valöban ! Főleg mire a zsiráf hosszú nyakát kitolja! 🙃
Ez a buziság mennyire menci. 😁
Abba bele sem gondolnak, ha mindenki köcshög lenne, akkor nem volna ember a földön. Ugye 2 ratyihoz kellett minimum kettő hetero pár.
Tegnap néztem ,talán a elemin . De én már csak akkor kapom fel a fejem ha legközelebb valaki kis csíkot vagy delfint esetleg törpenyakú zsiráfot szül "ellik" 😆
Nem tudom milyen hatással lesz a gyerekre az a sok hormon amit apaanya be tolt magába.
te mindig is kezdő maradsz
Hát ezt nem vettem számításba,de igazad lehet.Pipi kihízta a hasitasit.
rózsaszínt?
ja éppen kerékbetörnek(gondolkodós)
Te Pipi, mekkora ez a kinder? Jár már iskolába? Vehetnél neki egy fiúsabb szemüveget...
Az utolso elottin meg van toka boven.Nagy a jólét.
Az első kép alapján azt mondanám, azért nem viseli, mert már nem éri körbe... 😃
Bazdmeg,hol a hasitasi?Ez a kép kamu.
miattam vihetik a bajfaszára, már alapból is munkaerőhiány van itt, de úgy mondják, hogy a bmw-t törökkel, a catl-t meg vietnamival töltik fel .persze ha a vietkongok hoznak magukkal néhány kis pingponglabdaseggü nőstényt, akkor maradhatnak
Kb kethete a fóti auchan melletti aldinal elémszteppet egy pacák hogy irjam mar ala a peticiot,ne legyen naluk akkugyar mer rettento kornyezetszennyezo.
Baratsagosan mondtam neki hogy ki van zarva.
Eloszoris sok munkahely meg ha ukranok jonnek az is jo mert kotelezo vedenunk oket,mivel az europai ertekeket vedik a gonosz muszkaktol,es harcosan ki kell allnunk mellettuk kotelezo,amugyis inkabb fóton legyen a gyar ne nalunk,hulye lennek tiltakozni. 😆
Az ipse leakadt rendesen megnyult arcal. 😆
de most őszintén. én simán elraktam volna ide. tiszabura, tiszaroff meg ehhez hasonló település itt csoportosul az ország cigányságának egy jelentős része. Víz van szartig. 9000 cígót meg összeterelnék a régióból. Nem mellékesen szíjj lacibácsink is építhetne egy 30 km-es autópályát tisza-hiddal oszt mindenki boldog (kezeit széttáró)
De ez itt a lényeg(meghajlós)
Csapolt koffola 😅
Én mindenhol ezt ittam amikor szlovákiában voltunk 😅
és mindennap átmentünk ha más nem azért, hogy ihassak csapolt koffolát 😂
minekünk foglalásunk nem volt meg az asszony egyébként sem egy tréfamester így kb. 50 méterre kajáltunk meg onnan(kezeit széttáró)
milyen sok csontváz?