Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nekem van vagy 600l tartályom, felnyomom 10-12 barra( 10 felett nyekereg minden) aztán egy ideig nem kell baszakodni vele
légkulcs néha megkéri a 10 bart ha nem akar megindulni.....
Ez igaz, ezért is kérdeztem. Ráadásul gyerekkoromban voltak 30-40 dekásak.is most meg akkorák vannak mint egy egér
Sose használtam 10 bar-on, 8 felett nem kellett semmihez.
eladom az öregasszonyoknak, ebből fedezem a pecát, a törpe meg nem hiányzik senkinek sem
Nekem csak asztali körfűrésszel volt kis tapasztalatom a márkától, abból se túl drágával.
Kevés lesz. Kettőt párhuzamosan kötni. Ha 320 lesz az eredmény nem baj.....
A média ezt hozta a faszság irással
Tuti......a 300 inditókondi
Minek a törpeharcsa?
veszel egy ilyet: https://www.jofogas.hu/budapest/Kompresszor_2hengeres_Csepel__138874428.htm
mellé egy lejárt 100l gáztartályt meg egy villanymotort, 1100w meghajtja de 10 bar körül szenved, jobb lenne 1500w körüli
ha teszel egy ventillátort az ékszíjtárcsára akkor akár egész nap is mehetne
Annál kicsit több, jókat írnak róla, ipari felhasználásra is ajánlják. A kéthengeres 10báros kompresszor érdekelne, 100literes tartállyal, 150ezer környékén meg tudnám venni. Persze én se hiszek el mindent, azért kérdeznék olyanokat akik esetleg régebbóta használják.
a picsába pedig az ac volt kiválasztva, nem is néztem milyen találatokat dobott fel csak ez volt az 1 daabos rendelésű
gondolom nem kell neki 100 db belőle
Olyat nem hiszem, hogy kapsz 😃 - mert aki tartós használatra veszi, az nem ilyen praktikeres barkács kategóriát választ. Ennél még az Einhell is drágább...
Ez amúgy elkó, az pont semmire nem jó neki 😁 AC-t nem is láttam ott az oldalon.
nekem annyiból jó hogy nem kell agyalni hová teszem a pénzem, nincs pénz nincs gond
holnap körbenézem a törpeharcsa csapdáimat aztán megint királyul élek pár napig 😂
Scheppach forgó gépekkel kapcsolatban van itt valakinek tapasztalata? Olyan tapasztalat érdekelne ami tartós használaton alapszik, nem amit leírnak róla.
Köszi!
300-al ment eredetileg, azzal jó volt, akkor kár agyalnia ezen, főleg, hogy nem is szakember...
Én talán kipróbálnám - de nekem nem kell kondi, mert egyenáramú motorral hajtom a kompresszorom 😃
Akár, de akkor már érdemes először a 200-assal kipróbálni és csak akkor megvenni hozzá a 100-ast ha szükséges.
Tehecc rá kettőt, párhuzamosan kapcsolva, összeadódik az értéke. Szóval vedd a 200-t, mellé egy 100-ast, oszt' csá.
Most kell eladni a kecókat, mert most érnek valamit, leatomozva meg semmit. Viszont veszel 15 kg aranyat (ami most kb. 330 milla) elásod a tanyádon, akkor azt elő lehet venni később 😃 - persze ha él még valaki a pereputtyból 😃 Ha meg nem, valami szerencsés 100 év múlva megtalálja 😅
Igazából nem szoktam számolni, üzeminél nem térek el a gyáritól ha cserélni kell. Fűnyíróknál pl. tuti nem igaz az általánosságban alkalmazott 750W/25µF viszonyítós arány, mert volt már nálam olyan amire 1800W volt ráírva, de 16µ volt az üzemi kondija. Start kondinál egy 300µF majdhogynem jó mindenhova, ami nem azt jelenti, hogy nem indítaná el egy 200µF-os is, ez nem kíván akkora pontosságot mint az üzemi, mivel csak indításnál van szerepe. Egy 1500W-os keverőgépet üresen, (vagy tele, de függőleges dobbal) egy 60µ start kondival is elindítottam a régi nyomógombos módszerrel, de régebbi kompresszoroknál ez nem működne ha mereven van hajtva, így látatlanba azt mondanám, hogy a Sanyi gépét elindítaná a 200µF is, de nem tudjuk, hogy relés esetleg nyomógombos, mert az se teljesen mindegy. Ha venni kell én ragaszkodnék ahhoz amivel eddig működött.
Nem robogóról beszélek, azokkal elnéző vagyok úgy 35-40-ig.
Masfel kW koruli kompresszor.

CD60 volt benne, 300uF. Hogy van-e benne bimetal vagy hasonlo, ami inditas utan kiveszi a korbol, nem tudom, nem kizart.
én tegnap olyan 53-55 közötti tempóval mentem a véda alatt, ennyire képes a robogó
szidtam mindenkit aki nem én vagyok, ment egy buzi robogós ilyen 40es tempóval, mögötte sorban a kocsik, én meg előzgettem a kocsikat mert nem szeretek csak maxigázon menni
Na írjatok semmit, de remélem az összes buzi, aki a Véda alatt 46-al halad át, megbassza a jó kurva anyját.