Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én a saját családomért vagyok felelős,senki másért.Az hogy te megöleted magad a politikusok játéka miatt az a te dolgod.Én csak a családomat védem meg,pont nem érdekel a szomszéd,a szomszéd is védje meg a saját családját ahogy jónak látja.
Nem, csak a szarháziak.
Pedig de, nem vagyok túl bátor, idős vagyok egy halom fájó izülettel meg ami még akad, de ha megtámadnák az országot legalább a helyi védelemben igyekeznék ahogy tudok résztvenni........ez nagyon alja hozzáállás, ha mi támadnánk meg valakit az más kérdés, de a családomat, szomszédaimat (akiket amúgy alig ismerek 😁) nem bírnám magukra hagyni, hogy néznék a tükörbe mikor a híradásokban látom a lerombolt falut a heverő lakókkal? Inkább heverek köztük remélve, hogy pár támadót magam előtt küldtem mint a gyerekeimnek a gyávaságomat mentegetve kitalált történeket mesélek nekik bár spec. az én gyerekeim is hasonlóképp gondolkodnak.
Na figyelj, te paraszt, nem tudom, látod-e, de már kicsit unom, hogy állandóan minősítgetsz.
Leírtam, azt a szakmát végeztem, mint te, 4 éveset, érettségivel. Azt is leírtam már, hogy nem dolgozom a szakmában. Egyáltalán nem is értem, hogy az én villanyszerelői tudásom ill. képzettségem itt most miért téma.
Ahhoz, hogy miből élek, semmi közöd. Arról, hogy mihez értek, semmi fogalmad nincs. Szóval ha már nem olvasol engem, akkor le is akadhatnál rólam.
Inkább téged minősít.
Az már legyen a te bajod.
Ma kevésbé vagyok toleráns.......vannak ilyen napok is. A való világban ez durvább szokott lenni, itt még kedves is voltam. Az hogy egy öregedő tehetségtelen orvos férj akit a felesége tart el, annak mi a vélménye pontosan nem érdekel. Nos abbol hogy milyen szakmai szinten és tudással rendelkezik ő nyilván a hároméves képzés szintjén megállt de kurva okosnak hiszi magát. Egy időben az ilyen idiótákat képeztem a szakma rejtelmeire de rájöttem nincs hozzá türelmem.
Simán kinézem belőled!
Mert szerinted itthon van?
Nekem blődi kijelolte az utat,en a bontasra erett epuletben leszek.
Viszed az aranyat kistáskában vagy itthonmarad?
Jut eszembe,én már holnapután indulok,megnézem mi a helyzet a mesés nyugaton. Csövezek ott két hetet,aztán micsoda mázli lesz ha pont akkor tör be az agresszív ellenség mesés kis hazánkba.
Ja. ✌️
Oké. 👌
Az van,es akik.
Ha betörnek?Akkor mi van?Egyáltalán kik?
Baszki,a nyelvtannáci portas irta ket f-el a "definiáld"-ot.
Amit blőditöl veszel el?
En meg azt hogy ha csaptok tornek be magyarorszagra,ennek ertelmezese menni fog?
Mar azert kerdem mert melledumalsz mar itt levo amerikaiak bakonygyujtogatasairol.
Nem általánosítok,mint ahogy írtam is.Csak értelmezni kéne."Én csak azt tudom hogy a bakonyt szarrá lövik és felgyújtják"Menni fog?
hát meg az aranynak 😅
azt mi is csináltuk még 97-ben 😅
ez személyeskedés. Elutasítva (napszemcsis)
Nehéz is azzal a tokával menekülni,ezé kell neked furgon. 😂