Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

60-70 között talán, nem véletlenül tervezték túl házilag, találkoztam olyan átkötött 3fázisu motorral keverőn, hogy nehezebb volt mint a tele dob, a kondik úgy voltak felfűzve mint egy töltény táska...
👍️ legalább környezetbarát, nem úgy mint az ólom 😁
Annyiért biztos hogy nem......
Enyém gyakorlatilag ugyan ez, a motor és az kompresszor rész biztosan, a műanyag kicsit más rajta.
Annyi elbaszás van benne, hogy a levegőt nem a hengerekre nyomja, mert a légáram útjába felcsavarozták a kondit...de nincs tartós üzemben használva, így nem érdekelt annyira hogy átrakjam.
tsanyi dumája(kezeit széttáró) táborfalváról akar kirajzani a marsra ha élhetetlenné válik ez a bolygó(kezeit széttáró)
Szerintem néhány hét múlva indulna is 😅
Reménykedik inkább. :)
hát az attól függ(gondolkodós) Ha az ukránok jönnek orosz típusú amd-vel 7,62-essel a matrac meg a kanapé valószínű nem lesz elég(kezeit széttáró) Ha az amcsik jönnek 5,56-os m16-al vagy m4 el az ellen hatásos lesz 😅
az tuti nem hőszivattyú
Okoskodik csak......
Okj-s......jó esetben a fele......
nem jobban mint te az 50 millát érő bútoraidat 😅
Kirajzás?Mikről beszél ez a barom?Minek képzeli ez magát,méhnek?
Azért a 2-4 év garancia nem rossz!
majd öntök belőle nehezéket a horgászathoz 😅
Nem új ez, sőt majdnem 100 éves múltja van, de ez nem jelent semmit. Nem mertem még megrendelni, lehet nem is fogom, pedig tetszik amit írnak róla:
https://www.weldman.hu/ismert-...
Értem én. Tehát odáig tartanak az elveid, amíg neked nem kellemetlen, csak minket basztathatsz 😉
faszé nem tenyészted otthon(gondolkodós)
Nem keverem a kettőt, csak példa volt a méretezés pontosságára, illetve, hogy sokszor eltér a gyakorlat a tankönyvi anyaghoz képest. Az a 80% se annyi a gyakorlatban az tuti!
veszik tőle mint a cukrot abból pénzel a halász Úr(kezeit széttáró)
Pipikem,a zsakrugos matrac meg a kanape nem jo? 🤔
Á,a tank így is átgyalogol rajta.
Ne reménykedj. A Zil kompresszor jobb mint ezek a barkács cuccok. Ennek a fajtának csak az a baja, hogy vízhűtés kéne neki. Amikor a kocsit fújtam apám ugyna ilyenjével slaggot rádugtam és azt csurgattam át rajta.
Megenni meg tudod?
el tudom olvasni amit írsz(kezeit széttáró) de egy szót nem értek belőle 😅
pipi unatkozik......