Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hogyne,csak ugy hasít.
nálunk is lesz borjúmenü a szomszéd kapott valami haverjától 15 kg-t ebből valamennyi leesik nekünk is 😅
ez a kis gizda xar elindul alattad?
Épp tegnap olvastam ezt a cikket: https://www.economx.hu/belfold...
most rendeltem gyorsba mert írta, hogy csak 30 percig van akcióba. miért ne hinném?
valami rémlik asszem nem engedélyezték a libatömést,mert,hogy az nem komfortos az állatnak 😅
Azért egy szerencse, hogy a vágóhidakat nem spéciszték ki a húst nagyon szeretem 😅
akkor aszalt dolgokat kell enni. (kezeit széttáró) Egyszer merenyén horgászgatok nyáron a víz is volt vagy 28 fokos(kezeit széttáró) Annyi kapás volt, hogy kezdtem rohadtul unni már a dolgot pedig akkor már vagy két napja csak 1 bottal horgásztam a 3 helyett.
Székben ücsörögve eszegettem ilyen aszalt szilvát vagy mi fenét bóti zacskósat. Aztán bevillant, hogy kukorica helyett kötök a horog alá ilyen aszalt szilvát(kezeit széttáró) Mondom hátha arra már nem jön hal végre 😅 Bent is volt egy órát a bot na mondom megnézem biztos leszakadt a hajszálelőkéről. Hát kihúztam legalább 10* akkorára dagadt mint amikor felraktam 😅 Nem is mertem többet enni belőlle megettem már vagy 8-10 darabot hát az bont ugyanúgy megdagadhatott a gyomromba (fetrengős) Mondjuk estig nem is voltam éhes 😅
én meg minden áron velős pirítóst vadásztam a kirándulásaim alkalmával nem találtam(kezeit széttáró)
hát nekem az a furcsa, hogy van 2 cimbora ilyen inihez jhasonló az egyik olyan 160 kg 175 cm a másik meg 140 kg 165 cm.
Baszki én a spenóton a sóskán a zúza és a pacalpörköltön kívül szinte minden általános hagyományos kaját meg tudok enni. Nem akadály nekem sem a krumpli főzelék sem a tök főzelék sem a sárgaborsó főzelék, eszek húst, halat, tésztát krumplit tojást bármit(kezeit széttáró)
ez a két dagi meg olyan finnyás és válogatós alig esznek meg valamit(kezeit széttáró) Én mindig el vagyok képedve, hogy, hogy a fenébe tudtak ilyen dagadékká hízni mikor alig van valami amit jó szívvel megesznek 😅
mondjuk az ilyesmit szeretem én is(gondolkodós)
ininek szerintem semmi nem sok legfeljebb az ára lett volna az 😅
hát most sokat tágult a látóköröm(fetrengős) Ha most véletlenül nekem húzták a lottón az 5 számot 2,5 mrd-ért akkor sem hiszem,hogy ilyen étterembe mi össze fogunk futni 😅
nem? Basszus 100 forintért becsomagolják(fetrengős)
Hát, szerintem ezek lesznek a legegyszerűbb feladatok. De ne izgulj, a következő motoros/robogós szezon elejére már nincs sok vissza, ha a motor már jár.
nem ég le benne a cucc?
én kicsiszoltam faszán tök simára, van saválló acélhoz való szövet korongom a mi csiszol is avval fasza simára lehetett egy karc nem volt benne
utána alápörköltem amíg nem lett fekete a tárcsa aztán nem ég oda az aljára, az a fekete bevonat miatt
amikor megkopik a bevonat ismét alá pörkölök
Egyenlore legyen meg a mult heten stabil bal index es feklampa kapcsolo.
Most csak vilagit.
Legyen valami fórumhoz illő, szomszéd borjút vágott és kaptunk 3kg-ot, a szebb részből ez lett 🍖:
Abból a hosszú sárvédőből azért egy kicsit levágsz, ugye?
Ugy gondolom egész jol allok. 😆
Direkt kitoltam.
a hőkapcsoló olcsóbb mint a relé, legalábbis más sütők hőkapcsolója, ilyen 3-5 ezerért már vannak elég sok félék, csak ha szar akkor minek küzdjek vele
amúgy nem kimondottan arra a régi lom ktm motorra tukmáltam a új hengert hiszen többször is írtam hogy évente 3x használatra kb mindegy a dolog, csak rávilágítottam hogy a hüvelyezés és a gyári új henger között nincs olyan nagy pénzbeli különbség ha rendesen használod a motort
Amugy te voltal aki mlasra ratukmalna egy nyaranta 5x hasznalt hobbiktm-re egy 350 ezres nicasil hengerszettet.
Ami pont annyi vagy tobb mint a motor erteke. 😁
Ezt parhuzamba allitom hogy nem mukodik a hőkapcsolo,alkatresz nincs helyettesiteni kendacsba nem szabad,pont mint hüvelyezni a ktm-et. 😁
Neeeee.,siman mukodik.A muszerfal ket elemen kivul.
Tök hiteles, hiszen a féccbukkon láttam... az nagggyon vigyáz a biztonságunkra 🤣 vagy 3 hónapig mentek a márkás szerszámgépek (100-150+ ezresek) 25 meg 40-ért 🤣 most lézer hegesztőt láttam 50 körül, amire az első gugli oldal 1 millát hozott 😅
tudom mire akarsz kilyukadni
de
amit most mondasz olyan mintha a robogódon ki kell cserélni mondjuk a gyújtó trafót
tudsz venni gyárit de ha az kihalt 3 év alatt körbenézel mit lehet tenni és megtalálod feri bácsit aki tud csinálni faszább trafót akkor megveszed azt
amúgy neked azon a szaron ami miatt cinkellek egy ép rész nincs, mondhatni minden része szar és avval szopatod magad
kb mint ha nekem ki lenne törve a sütő ajtó az összes gomb elveszve és még a fűtőszál se akar fűteni rendesen..
szóval lehet kötekedni, csak nincs értelme mert vannak különbségek......óriási különbségek........
Ok,lehet kapni masikat.Vegyed inkabb mint szopatod magad.
Gyanakodok hogy te elvezed. 😁