Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

De csak akkor ha hihető a papír amit lobogtat, hogy nem az elkapás után töltötték ki a haverokkal na meg az élő kőrözést szerintem helyszinen nem bírálhatja felül a szerv, beviszik és majd a nyomozók döntik el mi legyen vele.
Így igen,de mint írta ott van az adásvételi,ha ott van az adásvételi akkor nincs ilyen tortúra,a rendőröknek megmutatja aztán kb annyi,talán egyszer még be kell mennie a rendőrségre,bátyámnak volt hasonló ügye csak nem csempészek voltak,de valami bűncselekmény kapcsán mentek hozzá a rendőrök,adásvátelit előkukázta aztán kb ennyi volt.Ez a sztori nagyon nem kerek.Ha nemzetközi elfogatóparancs van ellene akkor is ha átadta a rendőröknek neki más dolga nincs,legfeljebb szólnak neki hogy pár napig ne menjen külföldre az esetleges átfutási idő miatt.
Érdekes ez a külöldi rendszer... vagy 15 éve volt egy parkolási bírságom Eszéken, persze szartam rá. Aztán mikor kövi nyáron mentünk az Adriára, szólt a magyar hőr, hogy a horvátoknál köztartozás van nyilvántartva erre a rendszámra, nem szoktak foglalkozni vele, de ha nem akarok esetleges kellemetlenséget vele külföldön, akkor ezt fizessem be. Nem is volt veszélyes összeg, pár ezer...
Aztán pár éve, mikor osztrák gyorshajtásról kaptam a papírt már itthon, azt be is fizettem inkább - az osztrákok gecibbek, és nyilván náluk is nyilván van tartva.
Gondolom mivel az osztrákok kiadtak egy élő kőrözést így nem sok választása volt itthon a rendőröknek ráadásul annyira nem kerek ez a történet, simán benne lehetett az "eladó" , hogy igazából kölcsönadta némi pénzért és miután kint elkapták a figurákat utána találták ki az eladást, nyilván ezt vizsgálgatják oszt ha tisztázza magát szabas lesz.
https://telex.hu/belfold/2023/...
Micsoda egy baromság ez,hát ott van az adásvételin a pontos dátum órával ellátva,még ha nem is adta le rögtön a kormányablaknál,az első gubancnál mikor a rendőrök kopogtatnak ezt igazolni tudja.
én megszüntetném az autógyártást, menjen a nép gyalog
meg úgy minden ipari tevékenységet
persze a húsevést is meg minden olyat ahol szegény állatok szenvednek (ló-kutya-stb tartást)
aztán minden szép és jó lenne
😂
hát ez nagyon durva(gondolkodós)
Miért gyártanak ilyen gyúlékony autókat?
Másfél perc alatt átterjedt két másik autóra......
elég jól állja a tüzet, mellette a teherkocsi még hamarabb kiégett
Milyen márka volt ez: http://youtu.be/8PWbTDM8qF8?si=6kGiapzbeYVezHJV
Pedig tesztkörön is voltam ma.
Hasít mint bolond szamuráj a női napozóban.
Jobban megy mint a lom 900 asod fenykoraban.
Űrugrik....
legalább jobban húzott a beton a simításhoz, meg a festék is jobban száradt a homlokzaton 😅
Erre is,mondjuk a szél fújt
nálunk egész nap sütött a nap betonoztam meg festettem a szomszéd ház falát pont tökéletes idő volt(kezeit széttáró)
Volt ma egy fehérvári köröm,meglepően sok volt a motoros,azért a sokat idézőjelbe teszem,de voltak.Pedig 12 fok volt ma a max,de inkább a 8 volt a jellemző.
hát ez igaz. Tulajdonképen meteorológusnak akár én is elmehetnék 😅 Annyira én is eltalálnám amennyire ők 😅
Szerintem a május és a szeptember-október jó lehet a motorozásra. A nyarak mostanában eléggé melegek bár legyünk őszinték régen sem fáztunk nyáron.(kezeit széttáró) Az a sok lófasz amit felvesz magára a motoros, hogy ne a bőrét nyúzza le az aszfalt amikor perecel az nem igazán 40 fokba való(kezeit széttáró) Anélkül meg hülye az aki felül motorra(kezeit széttáró) Azért mondom, hogy tavasz meg ősz a motorozás szezonja. Főleg az ősz. Szeptember még tud ugyan kánikulai nyár lenni de mostanság soxor az október végig jó napközben még a november első hetei is jók szoktak lenni. (kezeit széttáró)
Nem jó, de lassan már alig van kellemes idö, pláne elöre tervezhetö. A meteurulogusok azt nem tudják megmondsni délután milyen idö lesz, nem hogy egy hét mulva
összerúgták a port a hollandokkal, aztán csak hollandiából lehet keencarp cuccot venni
ami vicces mert ha legyártatod és ideküldik olcsóbban jössz ki mint amikor itt vetted
csak ugye onnan ilyen 20 kiló körüli mennyiség alatt nem tudsz rendelni, meg előtte levelezgetni hogy csinálják meg vársz rá 2 hónapot mire kész lesz
aminek nem örülök mert a halas bojlijuk remekül működött a csatornában, csak senki sem akar osztozni én meg hova a faszba teszek 20 kiló golyót....... ami 5-6 év intenzív peca nekem
szerencsére tudtam rendelni mielőtt levégelt az itteni értékesítés, a jövő évi cucc megvan meg még lehet az utána következő év is
biztos arat a haverod a versenyen de a merenyei versenyre sem a balfaszjancsik neveznek hanem komoly gyári csapatok(kezeit széttáró)
na mi lett a kín karpal?
hát oda menjenek az olyan idióták mint te(fetrengős) Ez kb. olyan, mint az esőben vagy a 40 fokos forróságban való motorozás.
Van olyan hülye aki elhiteti magával, hogy az jó (fetrengős)
ott ahol egy évben többször is ki vannak fogva a halak trükközni kell
van ismerős aki saját mega gyártja a bojlikat, olyan formában ami nem kapható(még) aztán arat mindig a versenyeken
bár most kicsit beszopott mert a keen pista feladta és nem tud venni tőle bojlimixet, de majd rendel a hollandoktól
én 3db 20+ halért ellennék merenyén egy hétig is
de akivel el tudnék menni az mind olyan mint te hogy inkább kifog 30 kisebbet mintsem kivárja a nagyobbat
háromfára meg már senki sem akar jönni, pedig az egy fasza víz. millió törpe, ezernyi akadó... na ott a 10es pontyot is kihívás kivenni
már most azért nem teljesen így van. Azokon a helyeken ahol az igazán nagy halak tartózkodnak egyre jobban nulláznak hetes pecával (kezeit széttáró) kb. 3-4 éve lett ez tendencia (kezeit széttáró) Nézegetem a 10 kg limites versenyeredményeket és igen lejtmenetben van már ez az egész(kezeit széttáró) 6 éjszakás versenyeken nem jön ki a 10 +-ból első helyen 3 mázsánál több 2 versenyzőre meg egy segítőre(kezeit széttáró) 5-6 éve ezek még tonna feletti eredmények voltak. 3 éve voltam a tónak azon a szakaszán ahol nagyhalas a pálya. Nekünk akkor jól ment 13 kg alatt nem fogtunk az volt a legkisebb. A legtöbb hal 15-18 kg között mozgott volt, hogy betévedt 20+ is. És mozgalmas volt napi 4-6 hal(kezeit széttáró) Most meg már annyira kínlódnak a lenti helyeken, hogy oda már nem is foglalok. Azért, hogy 1 hét alatt a mostani körülmények között megfogjak 3 db 18-ast annyit nekem nem ér semmilyen nagy hal(kezeit széttáró)
Befoglalok a tó közepére ott döntően 8-12 kg-ig fogunk. 50 megfogott halból kijön 5-6 db 15+. Van mozgás. Az, hogy 144 órát ücsörögjek lent 3 megfogott halért inikém meg is unnám az életem. Én azért nem tűröm olyan jól a monotonitást mint te 😅
hát ezt valahogy úgy tudnám elképzelni, hogy egy darabig kísérgeted kocogsz mellette aztán ha van már lendület felugrasz rá(fetrengős)
Az, hogy ez a gyüsz álló helyzetből elinduljon veled az teljességgel kizárt 😂
azért a bojlis peca értelmét még mindig nem érted
nem az a lényeg mennyi halat fogsz hanem hogy mekkorákat
egy merenyei pecán azt meg kellene vesszőzni aki 15 kiló alattit fog
én pont azért nem megyek ilyen helyekre mert 0 kihívás van benne, a szélütütt józsibácsi is fogna akár szöcskével is egy csomó halat ilyen helyen