Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem kötelező nekiállni motorral világot kerülni.
Az ules lenne az elso a felkeszitesnel.
A norveg szoke csaj egy 300-as CRF -el nagyon sokaig nyomta, valahol szenfekete niggerek javitottak meg hokedlin.
A tenere maris 5 miller, ha ujban gondolkodok csicsa nelkul.
Oke, de Benellivel kevesbe jo erzessel indulnek, mint egy Kawasakival. Mindenkeppen regi vilagmarkat valasztanek.
😅
Lehet nem olyan fura mint te. 😀
Ha India felé megy a Royal Enfield-hez kap mindent 😁
700as tenere olyan kényelmetlen hogy a 3. nap után feladja
ott egy új üléssel kell kezdeni
Konkretan valami kethengeres könnyű csettegőt,új motornál nem a blokk okoz fejfájást hanem a tulterheles miatt vaztörés es a serulesek,megborulsz,torik a bukocső csavar,hajlik a cső szakad a kabelezés mondjuk a kormanyon,egy uj motor kb 2-3 millio kozott megall,azokra veszel karokat par szettet,egy feszultsegszabalyzot bowdeneket,ha olajos a kuplung egy karmanytyu keszlet alura-felure,fekhez szinten es annyi.
Ha specifikus akkor az adott orszag fovarosaban van dealer.
De egy 20-25 eves nagykobcentis turaendurohoz europaban se konnyu polcrol talalni dolgokat mert elfogynak a motorok es az alkatresz mar csak rendelesre van.
Olyanok hogy elkopik a blokk egy uj ertelmezheto gyartonal nem fordul elo.
De egy 20 eves karbis 60+e km es tovbtulajdonos altal gyepalt gepnel benne van a pakliban.
A cp2 es tenere,a bmw kethengeresei,egesz jok,a honda nem csinal ebben a kategoriaban igazan terepkepes es aszfalton is hasznalhatot.A kawat haggyuk inkabb aszfaltos a versys.
Talan egy dl xt meg jo lehet.
De inkabb a 700 tenere ami kis kiegeszitozessel mehet vilagga.
Ma övezek ,még 50ezek ! 😇
Notórius gyorshajtó , így szerepelnék ! 🙃 81km/h
Na még adj ötletet nekik ! Már csak ez hiányozna , aztán lenne miliós a parkoló bírság is ! 😉
ismerős várt a mongoloknál több mint egy hetet mite küldtek neki egy dugattyút a yamahához
aztán ha csak 2x kell küldeni valami biszbaszt máris több hét plusz
Hát a fenetudja,ha mondjuk 5évente büntetik meg az öv miatt,akkor az szerintem belefér,azért nem fog változtatni.Engem a múltkor büntettek meg tizen ezerre 5percért mert nem volt parkolójegyem,tulajdonképpen még soha nem büntettek meg,szóval elfér.
Áh, már az sem kívant meg a francba 🙈🤣 Cserébe lőttem egy mexikói csajt a tinderen, ő tanított zongorázni én meg őt furulyázni, mindenki jól járt 🤣
engem vagy 25 éve megbüntettek 3 ezerre az öv nem használata miatt. Jó lecke volt azóta kötöm a városban is. Most a 13 ezres büntetés remélem téged is kijózanít 😅
Egyébként te nem számítasz visszaesőnek? Havonta van valami stikli veled 😅
Nem is azért lényeges a gyakori méret, hogy magaddal vigyél párat, hanem hogy Ulánbátor-külsőn is kapj másikat.
miért nem tud? Az egyik fémdobozban elférne(kezeit széttáró)
én nem vagyok fehér furgonos én a szürkés vagyok de ha valaki nem megy előttem megelőzni meg nem tudom az letolom a picsába ha a dudára+fénykürtre sem reagál remélem világos voltam(napszemcsis) Ez még ugye nem az idegbeteg kategória? 😅
Úgy tudom a Telekom már megy műholdon keresztül is. Kurva drága díjzóna, de segélyhívásra pont jó.
Tuti nem vinnék magammal gumit meg láncot csak azért mert el fog kopni.
Nem olyan nagy a föld hogy ne lehessen civilizációt útba ejteni és oda rendelni amikor esedékes a csere.
Inkább egy rövidhullámú és/vagy műholdas rádiót viszek amivel tudok segítséget hívni a semmi közepén.
Injektor durván megbízhatóbb, azt nem kell helyben szerelni. Karbi akkor is problémásabb, ha minden jó rajta.
Rendesen felkészített motorhoz nem kell alkatrész. Még az MZ is kibír 50ezret két hozzányúlás között.
Csak bowdenek, karok, vezetékek, esetleg gyertya, trafó. Ezen felül gumijavító, gyorskötöző, csavarok, szilikongumi paszta, pillanatragasztó, Palmatex, ductape, zsugorcsővek, csatlakozó saruk, benzincsövek, alap tömítések, szűrők, talán még szekunderlánc. Komplett blokkot úgy sem tudsz magaddal vinni.
Na a végén még kiderül hogy Ini komoly, és nehéz munkát végez, őt kell alkalmazni ilyen feladatra 🤣
De ez leginkább csak felfogás kérdése.
Amikor a 80 km hatótávú Leaf-el elmentem kalandvágyból 250km-re, úgy hogy volt egy szakasz ahol 90km-re volt a következő töltő az Alföldön, saját jólfelfogott érdekemben mentem 60-70-el, hogy odaérjek. Miután ezt így előre tudtam, az ember nem idegeskedett, hátradőltem bekapcsoltam a tempomatot, és felhangosítottam a zenét hogy ne halljam a mögöttem türelmetlenkedők dudáját 🤣
De amúgy nem így volt. 😁 A 4-es úton kamionok mögött szélárnyékban lehetett 90-el menni, aztán a meg Püspökladánynál direkt lefordultam Nádudvar felé, mert arra senki nem jár, ott lehetett menni 60-al.

De volt már olyan hogy az ember idegeskedik valami tötymörgő kamion mögött ahol nem lehet előzni, de rájövök minek görcsöljek, ha úgy sem tudok ellene tenni, hátradőlök és leszarom a tempót, nézegetem a táját.

Bár a fehér furgonosok felvételénél szerintem követelmény hogy csak idegbetegek és agresszív barmok lehetnek. Ha valakinek nincs erről igazolása szerintem el sem adnak nekik ilyen kocsit 😝
Kertbe csak egyenesen tudok be és kiállni, ott nem kell.